rewindWEEK#10 (2017) – Kráľom kín sa tento týždeň stane Kong, zaboduje ale aj Omar Sy v rodinnej komédii!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Máme tu štvrtok a ako je tomu zvykom, v kinách nás už čakajú nové filmy! Po silnom minulom týždni v podaní Logana a Únosu prichádza o niečo slabší alebo tiež veľmi dobrý kinotýždeň. Kráľom sa nepochybne stane blockbuster Kong: Ostrov Lebiek. Či sa na jeho rev oplatí ísť do kina sme vám povedali v tejto recenzii. Okrem Konga uvidíme výborného herca Omar Sy, ktorého môžeme poznať napríklad z filmu Nedotknuteľní. Ten sa ukáže v rodinnej komédii Aj Dvaja sú rodina, v ktorej bude mať samozrejme rolu ocka. Do kín sa ale konečne dostala aj Jackie v hlavnej roli s Natalie Portman, ktorá za tento film dostala nomináciu na Oscara. Vybrali sme pre Vás tri najlepšie filmy tohto týždňa a Vy čítate rewindWEEK#10.

Kong: Ostrov Lebiek
Kong: Ostrov Lebiek, Zdroj: screenrant.com

Aj Dvaja sú rodina
Aj Dvaja sú rodina, Zdroj: moviemania.sk

Jackie
Jackie, Zdroj: tomandlorenzo.com

 

 

 

 

 

 

 

 

rewindWEEK#10 (2017)

Kong: Ostrov Lebiek

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Píše sa rok 1973 a do konca vietnamskej vojny je ešte ďaleko. Rôznorodá skupina vojakov, vedcov, dobrodruhov a… krásnej novinárky, priletí preskúmať mýtický ostrov „kde sa niečo deje“. Netušia, že vstúpili na územie obrovského gorilieho samca a prehistorických dravcov, ktorí majú na ich prítomnosť svoj inštinktívny názor. Odrezaní od materskej lode a sveta, sa malá skupina nevítaných hostí vydá v ústrety nerovného boja človeka s prírodou… Podmanivé zábery prírody sa striedajú s krutou realitou neúprosného zákona silnejšieho. S podporou dokonalých technologických a obrazových efektov, sa môžu všetci obdivovatelia a milovníci tohto filmového žánru na čo tešiť.

Aj Dvaja sú rodina

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Komédia Aj dvaja sú rodina s Omarom Sy v hlavnej úlohe, chytí za srdce mnoho divákov, rovnako ako jeho Nedotknuteľní, v ktorej zažiaril v úlohe netradičbného ošetrovateľa imobilného, depresívneho milionára.
Vtipný a nonšalantný Samuel si užíva bezstarostný život na francúzskej Riviére. jedného dňa ho však navštívi víkendový flirt Kristin a oznámi mu, že dieťa, ktoré drží v náručí – je jeho. Odovzdá mu dievčatko a utečie. Samuel vyráža s malou Glóriou do Londýna, kde Kristin márne hľadá. Nakoniec mu nezostáva nič iné, než si nájsť prácu a vo veľkomeste sa usadiť. Samuel sa očarujúcim spôsobom púšťa do výchovy malej Glórie. Počas nasledujúcich ôsmich rokov sa ukáže, že je nielen milujúcim, ale tiež hodne neštandardným otcom. S humorom sa vysporiadava s nástrahami každodenného života osamelého Francúza v londýne. Rodinná idylka sa však rýchlo zmení, keď sa zničoho nič, pred jeho dvermi objaví Kristin…

Jackie

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Keď je JFK zvolený za prezidenta USA, stáva sa Jackie Kennedy (Natalie Portman) jednou z najmladších prvých dám v histórii. Pre jej vrelosť, eleganciu a vyberaný vkus ju rýchlo začínajú obdivovať milióny ľudí po celom svete. Potom prichádza okamžik, ktorý všetko zmení. Jackie sa vyrovnáva s osobnou stratou, ako matka a prvá dáma však musí zostať oporou deťom aj celému národu. Filmový portrét jednej z najikonickejších žien 20. storočia je príbehom hrdosti, lásky a noblesy, fascinujúcim nahliadnutím do zákulisia Bieleho domu a zachytením dní, ktoré zmenili beh dejín.

Tak čo, na ktorý film sa vydáte do kina tento týždeň?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah