rewindWEEK#14 (2017) – Do kín prichádza nával nostalgie, nový nechutný horor a štýlová komédia!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Máme tu štvrtok a ako je tomu zvykom, v kinách nás už čakajú nové filmy! Po dlhom čakaní prichádza do kín nostalgia sama o sebe. Reboot Sabanových Power Rangers! Vaši obľúbení hrdinovia z detstva sa ukážu na striebornom plátne, avšak ohľadom tohto filmu sme naozaj skeptickí. Ďalej uvidíme nový horor, ktorý bude naozaj nezvyčajný. Je natočený viac artovým štýlom a treba na neho poriadne silný žalúdok. Viac sa o horore Raw dočítate v tomto článku. Nakoniec prichádza komédia s výborným hereckým obsadením, Vo veľkom štýle! Vybrali sme pre Vás tri najlepšie filmy tohto týždňa a Vy čítate rewindWEEK#14.

Power Rangers
Power Rangers, Zdroj: comingsoon.net
Raw
Raw, Zdroj: filmeurope
Vo veľkom štýle
Vo veľkom štýle, Zdroj: cine-max.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

rewindWEEK#14

Power Rangers

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

MORFUJEME!
Fanúšikovia kultového televízneho seriálu sa môžu tešiť – legendárni hrdinovia prichádzajú na plátna kín. Nudný život pätice stredoškolákov sa obráti naruby v okamihu, keď objavia starú vesmírnu loď. Každý z nich vďaka tomu získa nejakú superschopnosť a stanú sa z nich Power Rangers – Strážcovia vesmíru. Oni jediní  môžu zachrániť svoje malé mestečko i celú planétu pred inváziou mimozemskej civilizácie. Ale predtým musia prekonať množstvo osobných problémov a spojiť svoje sily, aby dokázali odvrátiť hrozbu skôr ako bude neskoro.

Raw

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Vegetariánka Justine odchádza v šestnástich rokoch na veterinárnu školu, na ktorej študuje aj jej staršia sestra. Pri jednej z epizód šikany ju donútia zjesť mäso – po prvýkrát v živote, a navyše surové. Táto skúsenosť ju od základov zmení a prebudí v krehkom dievčati spiace monštrum. Julia Ducournau svojim šťavnatou iniciačnou drámou sexuálneho prebudenia suverénne kráča v šľapajách majstra body hororov Davida Cronenberga. Jej celovečerný debut zdvihol zo sedadiel kritikov, divákov i festivalové poroty.

Vo veľkom štýle

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Na vyrovnanie účtov nie je nikdy neskoro. V zúfalej snahe platiť pravidelne účty a prežiť kvôli svojim najbližším, sa trojica kamarátov odhodlá riskovať všetko a prepadnúť banku, ktorá ich pripravila o peniaze… Herecký koncert troch zrelých hercov, so zmyslom pre inteligentný humor a nesmrteľnú recesiu.

Tak čo, na ktorý film sa vydáte do kina tento týždeň?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -