rewindWEEK#18 (2017) – Strážcovia Galaxie 2 prileteli do kín, konečne však uvidíme aj Červenú Korytnačku!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Mám 22 rokov, študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Máme tu štvrtok a ako je tomu zvykom, v kinách nás už čakajú nové filmy! Dočkali sme sa! Druhý diel jednej z najlepších komiksoviek konečne priletel do kín. Dámy a Páni, Strážcovia Galaxie 2 na vás už čakajú! Ani nerozmýšľajte a bežte si užiť túto vesmírnu komédiu rovno do kina. Verte mi, oplatí sa to už len kvôli Baby Grootovi. My sme túto galaktickú jazdu už videli, a našu recenziu si môžete prečítať na tomto odkaze. Okrem toho do kín zavíta aj film, ktorý sa už ukázal v mnoho malých kinách, avšak do multiplexov prichádza až teraz. Je ním emotívny a silný animák Červená Korytnačka, od tvorcov zo štúdia Ghibli. Nakoniec uvidíme „čiernu“ komédiu Denník Rušňovodiča. Vybrali sme pre Vás tri najlepšie filmy tohto týždňa a Vy čítate rewindWEEK#18.

Strážcovia Galaxie 2
Strážcovia Galaxie 2, Zdroj: movieweb.com
Červená Korytnačka
Červená Korytnačka, Zdroj: filmpro.sk
Denník Rušňovodiča
Denník Rušňovodiča, Zdroj: itafilm.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

rewindWEEK#18

Strážcovia Galaxie 2

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Peter Quill, prezývaný sám sebou Star Lord, a partia jeho excentrických priateľov sa vydávajú cez najvzdialenejšie končiny vesmíru, aby opäť zachránili Galaxiu a tajomstvo jeho rodičov. Starí nepriatelia sa stávajú novými spojencami a na pomoc prichádzajú aj ďaľšie obľúbené postavy z rozpínajúceho sa filmového vesmíru štúdia Marvel. Diváci sa môžu tešiť na veľké herecké hviezdy v nečakaných úlohách a to všetko v v rytme najväčších hitov 70-tych rokov…

Červená Korytnačka

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Príbeh stroskotanca na tropickom ostrove, obývanom korytnačkami a vtákmi, je zároveň univerzálnym príbehom všetkých zásadných okamžikov v živote človeka. O sebapoznaní, láske, rodičovstve aj striedaní generácií hovorí oscarový režisér Michael Dudok de Wit bez slov, oba s pomocou remeselne dokonalej animácie. Magická snímka, zrozumiteľná naprieč generáciami a kontinentami, získala v Cannes Zvláštnu cenu poroty v sekcii Istý pohľad a je prvým počinom kultového japonského študia Ghibli s európskou koprodukciou.

Denník Rušňovodiča

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Podľa štatistík každý rušňovodič v Srbsku za svoju kariéru neúmyselne usmrtí 15 až 20 ľudí. Neslávny rekord drží Ilja, ktorý má na konte 28 zabití. Rušňovodičom sa stal rovnako ako jeho otec a dedo a na prahu dôchodku predáva štafetu svojmu adoptívnemu synovi Simovi. Sima sa však odmieta zmieriť s faktom, že by sa stal vrahom. Kolegovia mu síce tvrdia, že sa nehode nevyhne, no dni ubiehajú a nešťastia Sima obchádzajú. Ilja začína mať obavy, že sa z jeho syna „poriadny“ rušňovodič nestane, a tak berie veci do vlastných rúk…

Tak čo, na ktorý film sa vydáte do kina tento týždeň?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -