KináKino premiéry

rewindWEEK#18 (2017) – Strážcovia Galaxie 2 prileteli do kín, konečne však uvidíme aj Červenú Korytnačku!

Máme tu štvrtok a ako je tomu zvykom, v kinách nás už čakajú nové filmy! Dočkali sme sa! Druhý diel jednej z najlepších komiksoviek konečne priletel do kín. Dámy a Páni, Strážcovia Galaxie 2 na vás už čakajú! Ani nerozmýšľajte a bežte si užiť túto vesmírnu komédiu rovno do kina. Verte mi, oplatí sa to už len kvôli Baby Grootovi. My sme túto galaktickú jazdu už videli, a našu recenziu si môžete prečítať na tomto odkaze. Okrem toho do kín zavíta aj film, ktorý sa už ukázal v mnoho malých kinách, avšak do multiplexov prichádza až teraz. Je ním emotívny a silný animák Červená Korytnačka, od tvorcov zo štúdia Ghibli. Nakoniec uvidíme “čiernu” komédiu Denník Rušňovodiča. Vybrali sme pre Vás tri najlepšie filmy tohto týždňa a Vy čítate rewindWEEK#18.

Strážcovia Galaxie 2

Strážcovia Galaxie 2, Zdroj: movieweb.com

Červená Korytnačka

Červená Korytnačka, Zdroj: filmpro.sk

Denník Rušňovodiča

Denník Rušňovodiča, Zdroj: itafilm.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

rewindWEEK#18

Strážcovia Galaxie 2

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Peter Quill, prezývaný sám sebou Star Lord, a partia jeho excentrických priateľov sa vydávajú cez najvzdialenejšie končiny vesmíru, aby opäť zachránili Galaxiu a tajomstvo jeho rodičov. Starí nepriatelia sa stávajú novými spojencami a na pomoc prichádzajú aj ďaľšie obľúbené postavy z rozpínajúceho sa filmového vesmíru štúdia Marvel. Diváci sa môžu tešiť na veľké herecké hviezdy v nečakaných úlohách a to všetko v v rytme najväčších hitov 70-tych rokov…

Červená Korytnačka

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Príbeh stroskotanca na tropickom ostrove, obývanom korytnačkami a vtákmi, je zároveň univerzálnym príbehom všetkých zásadných okamžikov v živote človeka. O sebapoznaní, láske, rodičovstve aj striedaní generácií hovorí oscarový režisér Michael Dudok de Wit bez slov, oba s pomocou remeselne dokonalej animácie. Magická snímka, zrozumiteľná naprieč generáciami a kontinentami, získala v Cannes Zvláštnu cenu poroty v sekcii Istý pohľad a je prvým počinom kultového japonského študia Ghibli s európskou koprodukciou.

Denník Rušňovodiča

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Podľa štatistík každý rušňovodič v Srbsku za svoju kariéru neúmyselne usmrtí 15 až 20 ľudí. Neslávny rekord drží Ilja, ktorý má na konte 28 zabití. Rušňovodičom sa stal rovnako ako jeho otec a dedo a na prahu dôchodku predáva štafetu svojmu adoptívnemu synovi Simovi. Sima sa však odmieta zmieriť s faktom, že by sa stal vrahom. Kolegovia mu síce tvrdia, že sa nehode nevyhne, no dni ubiehajú a nešťastia Sima obchádzajú. Ilja začína mať obavy, že sa z jeho syna „poriadny“ rušňovodič nestane, a tak berie veci do vlastných rúk…

Tak čo, na ktorý film sa vydáte do kina tento týždeň?

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Kiná

  Koronavírus útočí aj na slovenské kiná a zatvára skoro všetky z nich. Aké filmy neuvidíme?

  Kino premiéry

  Jumanji sa po dvoch rokoch vracia do kín - KINO PREMIÉRY #50 (2019)

  Kino premiéry

  Čaká nás týždeň plný dobrej komédie - KINO PREMIÉRY #48 (2019)

  Kino premiéry

  Nadupaný kinotýždeň plný výborných filmov - KINO PREMIÉRY #46 (2019)

  Pridaj komentár