rewindWEEK#24 (2017) – Do kín zaparkovali Autá 3 a priplával Baywatch s The Rockom a Zackom Efronom!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Máme tu štvrtok a ako je tomu zvykom, v kinách nás už čakajú nové filmy! Minulý týždeň sa do kín dostali iba dva filmy, no ten aktuálny nám to pekne nahrádza. Po šiestich rokoch si svoju reputáciu do dvojke prichádzajú zlepšiť Autá 3! Blesk McQueen príde dokázať, že aj keď sú tu už nové autá, stále nepatrí do starého železa! Ďalším očakávaným filmom je Baywatch a.k.a. Pobrežná Hliadka, ktorá Davida Hasselhoffa vymenila za The Rocka, Zacka Efrona a krásnu Alexandru Daddario. Ako dopadne film podľa známeho seriálu? Nakoniec prichádza výborný historický film z čias vojny, Heydrich: Muž so železným srdcom! Vybrali sme pre Vás tri najlepšie filmy tohto týždňa a Vy čítate rewindWEEK#24.

Autá 3
Autá 3, Zdroj: kino.dkno.sk
Baywatch: Pobrežná Hliadka
Baywatch: Pobrežná Hliadka, Zdroj: kino.myjava.sk
Heydrich: Muž so železným srdcom
Heydrich: Muž so železným srdcom, Zdroj: bontonfilm.sk

 

 

 

 

 

 

 

rewindWEEK#24

Autá 3

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Legendárny Bleskový McQueen náhle zistí, že ho z pretekárskych okruhov, ktoré nadovšetko miloval, vytlačila nová generácia superrýchlych áut. Späť do hry mu môže pomôcť len Cruz Ramirezová, mladá mechanička, ktorá má však aj vlastné ambície. A inšpiráciou je mu len dávny mentor, staručký Doc Hudson. Slávny pretekár s číslom 95 musí dokázať, že v ňom stále bije srdce šampióna a zabojovať o Piston Cup.

Baywatch: Pobrežná Hliadka

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Niečo sa ale predsa len nezmenilo. Mitch (Dwayne Johnson) je chlap ako hora so silným morálnym kompasom a stopercentným zápalom pre prácu vodných záchranárov. Je to proste úplný opak Matta Brodyho (Zac Efron), bývalého úspešného olympionika, ktorému sláva natoľko stúpla do hlavy, že si po nekonečnej sérii prúserov musí pod Mitchovým velením ako plavčík odkrútiť pár desiatok hodín verejno-prospešných prác. Matt má však ego rovnako silné ako bicepsy a ani takéto varovanie osudu neberie príliš vážne.

Namiesto bdenia nad plážovými povaľačmi bez hanby zíza do výstrihu ďalšieho nováčika v tíme, nádhernej ale odťažitej Summer (Alexandra Daddario). Za iných okolností by si ho Mitch asi podal, lenže teraz na to nemá čas, pretože sa mu na pláži začali kopiť problémy. Raz more vyplaví vrecúško s drogami, potom zas mŕtvolu… A pretože miestna polícia všetko bohorovne prehliada, vydá sa partia plavčíkov na výpravu trestania, ktorá nemôže skončiť dobre, ak jeden z jej členov neprestane všetko sabotovať.

Heydrich: Muž so železným srdcom

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Heydrichova kariéra posledných rokov je ohromujúca, rovnako ako hrôzy, ktoré za sebou zanecháva po celej Európe. Krásna snúbenica a neskôr manželka Lina ho uviedla do nacistickej ideológie a priviedla do strany vedenej charizmatickým vodcom. Kedysi bol síce vylúčený z námorníctva, no vypracoval sa na „veľké zviera“ a Tretia ríša na neho v mnohom spolieha. Zastaviť nezastaviteľné má v úmysle skupinka mladíkov vyslaná z Anglicka a vedená Slovákom Jozefom Gabčíkom a Čechom Jánom Kubišom. S podporou českého odboja plánujú a uskutočnia trúfalú akciu, ktorá nemá a v priebehu vojny už ani nebude mať obdobu…

Reinhard Heydrich bol najvyššie postaveným nacistickým prominentom, na ktorého bol v priebehu vojny úspešne spáchaný atentát. Svoj život skončil ako šéf Hlavného úradu ríšskej bezpečnosti, prezident Interpolu, druhý muž SS a zastupujúci ríšsky protektor Protektorátu Čechy a Morava. Hitler mu hovoril „Muž sa železným srdcom“.

Tak čo, na ktorý film sa vydáte do kina tento týždeň?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -