rewindWEEK#35 (2017) – V kinách nás čaká výborná komédia, návrat starej klasiky ale aj IMAX seriál!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Máme tu štvrtok a ako je tomu zvykom, v kinách nás už čakajú nové filmy! A okrem filmov tu prvý krát v histórií rewindWEEKu máme aj seriál, ktorý bude odvysielaný v kine! Prvým filmom dnešného týždňa je akčná komédia Logan Lucky: Miliónová lúpež, v ktorej sa ukážu hviezdy ako Channing Tatum, Adam Driver a Daniel Craig! Druhým filmom je návrat niečoho, čo ste už určite videli. Arnold Schwarzenegger sa vracia na plátna kín vo svojej najikonickejšej úlohe a vy si tak môžete užiť Terminátor 2: Deň zúčtovania v 3D a ešte v lepšej kvalite! Nakoniec tu máme špecialitku len pre bratislavský IMAX, v ktorom si môžete exkluzívne pozrieť prvú kapitolu Marvel seriálu Inhumans. Vybrali sme pre Vás tri najlepšie filmy (a seriál) tohto týždňa a Vy čítate rewindWEEK#34.

Logan Lucky: Miliónová lúpež
Logan Lucky: Miliónová lúpež, Zdroj: bontonfilm.sk
Terminátor 2: Deň zúčtovania 3D
Terminátor 2: Deň zúčtovania 3D, Zdroj: cine-max.sk
Inhumans
Inhumans, Zdroj: collider.com

 

 

 

 

 

 

 

 

rewindWEEK#34

Logan Lucky: Miliónová lúpež

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Bratia Loganovci žijú v úplnom zapadákove. Nemajú peniaze, nemajú prácu a na krku majú rodinnú tradíciu smoliarov a „looserov“, ktorá sa s nimi vlečie už takmer sto rokov. Meno Logan je v tomto kraji synonymom prehry. Jimmy Logan sa rozhodne konečne zatočiť kolesom šťastia a ukradnúť 14 miliónov dolárov počas najväčšieho a najslávnejšieho automobilového závodu v Amerike.

To je slušná suma peňazí, a preto potrebuje do partie svojho brata s jednou rukou, no zároveň musí dostať z väzenia miestneho odborníka na lúpeže každého druhu a zohnať ďalších pomocníkov. Vyzerá to ako úplne šialený nápad, ale výhodou natvrdlých zlodejov je to, že všetci si myslia, že sú natvrdlí ? „Nikto z nich sa neoblieka dobre, nemajú elegantné veci, nemajú peniaze, ani akúkoľvek techniku, okrem povrazu a gumičky do vlasov,“ opisuje zlodejov Loganovcov režisér Steven Soderbergh

Terminátor 2: Deň zúčtovania 3D

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

JA SA VRÁTIM! Arnold Schwarzenegger sa vracia na plátna kín vo svojej najikonickejšej úlohe Terminárora v digitálne remasterovanej 3D verzii filmu. Na konverzii dnes už klasického akčného sci-fi veľkofilmu, pracoval samotný režisér James Cameron. Ten v spolupráci so spoločnosťami DMG Entertainment a Studio Canal, sľúbil vytvoriť kvalitnú 3D konverziu s využitím najmodernejšej technológie. „V roku 2016 sme si pripomenuli 25.výročie od premiéry Dňa zúčtovania a tak je ideálny čas priviesť druhého Terminátora späť na plátna kín v 3D. Ak ste nikdy predtým nevideli druhého Terminátora, tak toto bude verzia, ktorú by ste mali vidieť ako prvú a zapamätať si ju.“ – láka režisér James Cameron.

Inhumans

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Inhumans od Marvelu odhalí zatiaľ nevyrozprávané epické dobrodružstvá kráľovskej rodiny, vrátane Black Bolta, enigmatického, panovačného kráľa Inhumansov, s hlasom tak silným, že najtichší šepot vie zničiť celé mesto. Po tom, čo je kráľovská rodina Inhumansovcov rozdelená vojenským prevratom, sa im v poslednej chvíli podarí uniknúť na Havajské ostrovy. Ich prekvapivé interakcie s bujnou prírodou a ľuďmi čo ich obklopujú, nezachránia len ich, ale aj samotnú Zem.

Legendárna séria komiksov sa preberie k životu spôsobom, aký sme doteraz nevideli. Uvedenie prvých dvoch epizód bude od 31. augusta 2017, po dobu dvoch týždňov len v IMAX kinách. Následne bude celá séria odvysielaná americkou televíznou spoločnosťou ABC, s dodatočným exkluzívnym obsahom, odvysielaným len na staniciach ABC. Séria, ktorú medzinárodne distribuuje Disney Media Distribution, mimo USA bude k dispozícii začiatkom jesene 2017.

Tak čo, na ktorý film sa vydáte do kina tento týždeň?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -