Zaži s nami atmosféru Halloweenu!

Filmy

rewindWEEK#38 – Tento týždeň si vyberie film každý!

Tak a ďalší týždeň ubehol, čo pre vás znamená nový rewindWEEK! Prvý jesenný týždeň si v kine nájde ideálny film každý z nás. Animovanú komédiu pre deti a rodiny, akčný western pre nás dobrodruhov a žiarivý horor pre tých najodvážnejších si budete môcť pozrieť už od dnes!

Bociany

Bociany

Sedem Statočných

Sedem Statočných

Neon Demon

Neon Demon

Bociany

Všetci už dávno vieme, že bociany doručujú deti. Teda aspoň doručovali. Asi to bocianom neprinášalo moc dobré zisky, tak začali doručovať komerčné zásielky. Do rúk sa im ale omylom dostane dieťa a úlohou ostrieľaného bociana bude túto krehkú zásielku bezpečne doručiť majiteľovi. Nebude to ale vôbec tak jednoduché, ako sa môže zdať.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=g018cvvtUhk]

Sedem Statočných

Mestečko Rose Creek neustále ohrozuje banda lotrov pod vedením Bartholomewa Bogua. Zúfalí obyvatelia už toho mali dosť a požiadali o pomoc siedmich mužov, ktorým sú zákony rovnako ako Bogueovi ukradnuté. Skupinka pištoľníkov, nájomných vrahov a gemblerov sa rozhodne nevinných ľudí zachrániť a zastaviť Bogua. Postupne si ale títo najatí žoldnieri uvedomia, že v tomto prípade pôjde viac ako o peniaze. Vo filme si zahrá Denzel Washington, Chris Pratt, Ethan Hawke a mnoho ďalších.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=9PctWgp4RfY]

Neon Demon

Jesse je mladá, krásna a má onú tajomnú esenciu, ktorá ju vyčleňuje zo zástupu dokonalých krások uchádzajúcich sa o svojich pár rokov slávy na módnych mólach v Los Angeles. „Kto by chcel skysnuté mlieko, keď môže mať čerstvé mäso“, poznamená na jej adresu jedna zo závistlivých kolegýň. Neónový pulz fashion sveta pohlcuje Jesse natoľko, že prehliada varovné signály. Za nevinnými kulisami kultu krásy totiž drieme dávne zlo, ktoré sa živí nevinnosťou. V hlavnej úlohe uvidíme Elle Fanning, ďalej si v horore zahrajú Keanu Reeves a Christina Hendricks.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=jP4pB89oqro]

Na ktorý film sa tento týždeň tešíte najviac? Dajte nám vedieť do komentárov!

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Z tohto Avengera sa stane budúci záporák MCU. Čo by si prial tvorca komiksov?

  FilmyTrailery

  Animovaný Scooby-Doo film so Zacom Efronom vás roztopí prvou ukážkou

  Filmy

  Jedna z najemocionálnejších scén filmu Avengers: Endgame mala vyzerať úplne inak. Prečo ju zmenili?

  Filmy

  Prvé reakcie na film Ľadové kráľovstvo 2 opisujú prekvapivo temný príbeh. Sú pozitívne?

  Pridaj komentár