rewindWEEK#4 (2017) – Tento týždeň v kinách ovládnu sexy herečky. Uvidíme akciu, drámu, ale aj romantiku

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Máme tu štvrtok, a ako je tomu zvykom, nové filmy v kinách! Dnešné 3 filmy ovládli krásne herečky. Akciu nám do života prinesie Milla Jovovich a jej posledný diel série Resident Evil. V dráme sa ukáže Marion Cotillard spolu s Bradom Pittom vo vojnovom filme Spojenci. A nakoniec uvidíme českú romantiku s Taťjanou Medveckou s názvom Miluji tě modře. Vybrali sme pre Vás tri najlepšie filmy tohto týždňa, a Vy čítate rewindWEEK#4.

Resident Evil
Resident Evil: Posledná Kapitola, Zdroj: millajovovich.com

Allied
Spojenci, Zdroj: thepopbreak.com

Miluji tě modře
Miluji tě modře, Zdroj: filmpro.sk

 

 

 

 

 

 

 

rewindWEEK#4

Resident Evil: Posledná Kapitola

Posledná časť filmovej série priamo nadväzuje na predchádzajúci diel. Alice (Milla Jovovich) prežila kľúčový boj s nemŕtvymi a teraz sa vracia na miesto, kde všetko začalo. V podzemnom komplexe Hive v Raccoon City zhromažďuje spoločnosť Umbrella Corporation všetky svoje sily a chystá finálny útok proti posledným preživším…

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Spojenci

Píše sa rok 1942 a Max Vatan (Brad Pitt) zoskakuje padákom do dún marockej púšte s cieľom zabiť v Casablanke nemeckého veľvyslanca. V meste sa stretáva s Francúzkou Marianne (Marion Cotillard), ktorá má hrať rolu jeho manželky a pomôcť mu so splnením jeho misie. Predstieranie manželskej intimity a zamilovanosti postupne prerastie v skutočnú vášeň, a preto po ukončení operácie párik spoločne odíde do Londýna, kde sa  navzdory vojne zoberie. Ich rodinné šťastie trvá len do chvíle, kedy sa Max dozvie, že aj toto môže byť len dômyselná hra, ktorá by vo finále mohla výrazne ovplyvniť výsledok Druhej svetovej vojny. V tú chvíľu začína jeho zúfalý hon za pravdou a za nádejou, že to, čo o jeho žene tvrdia jeho nadriadení, nie je pravda.

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Miluji tě modře

Film rozpráva príbeh mladého maliara a kunsthistorika Karla Bárty, ktorý v deň, kedy prichádza o prácu v Národnej galérii, stretne náhodou a za naproste kurióznych okolností dievčinu Terezu, krásnu, živelnú a veľmi svojráznu.. Títo dvaja sa do sebe zamilujú a prežívajú nádherné dobrodružstvo zbližovania, stretávania, spoznávania, až zistia, že jeden bez druhého nemôžu existovať.  

Jedným slovom Miluji te modře je príbeh, ktorý pobaví, rozosmeje, ale i dojme, príbeh, ktorý musíte prežiť celým svojim  srdcom!
Humorná komédia je dielom scenáristu Jaroslava Papouška, ktorého film Lásky jednej plavovlásky, Černý Petr, alebo kultová trilógia o rodine Homolkových sa zapísali do zlatého fondu česko-slovenskej kinematografie.

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Tak čo, na ktorý film sa vydáte do kina tento týždeň?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah