rewindWEEK#40 – Slabší týždeň v kinách Nás nezastraší, stále máme čo pozerať!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Štvrtok = nové filmy v kinách. Aj keď tento týždeň toho nemá moc čo ukázať, stále sa máme na čo tešiť. Pozrime sa spolu na to, čo Nám štyridsiaty týždeň predstaví. Uvidíme krásny stop motion film, Emily Blunt cestujúcu vo vlaku, a Kevina Spaceyho ako mačku. AKO MAČKU? Toto všetko a ešte viac si povieme v rewindWEEK#40.

Kubo a kúzelný meč
Kubo a kúzelný meč
 Dievča vo vlaku
Dievča vo vlaku
 Deväť životov pána Fúzika
Deväť životov pána Fúzika

 

 

 

 

 

 

 

rewindWEEK#40

Kubo a kúzelný meč

Kubovi pomáha rozprávačský talent uživiť seba aj svoju chorú mamku. Každý deň odchádza z jaskyne, v ktorej spoločne bývajú, do blízkej dediny, kde ohromuje obyvateľov svojimi príbehmi. Tie sa však vždy končia pred západom slnka, lebo Kubo sa musí vrátiť domov pred zotmením. Ak by tak neurobil, postihla by ho strašná kliatba. Jedného večera sa však vrátiť nestihne a varovanie sa premení na skutočnosť…

Dievča vo vlaku

Rachel (Emily Blunt) každé ráno cestuje rovnakým vlakom do Londýna, aby nikto z jej okolia neprišiel na to, že prišla o prácu. Je celkom na dne – jej manželstvo sa rozpadlo a musela sa presťahovať do lacného podnájmu. V jednom z domov pri železničnej trati pozoruje šťastný a na prvý pohľad dokonalý pár a celkom im závidí. Jedného dňa však v tom dome uvidí niečo veľmi zvláštne a od toho okamihu za začne odvíjať šokujúci príbeh, ktorý jej obráti život naruby.

Deväť životov pána Fúzika

Cestou na dcérinu párty má Tom fatálnu nehodu. Po prebudení zisťuje, že zatiaľ čo jeho telo leží v kóme v nemocnici, jeho myseľ sa ocitá v tele kocúra. Tajomný pán Perkins mu dáva jasné ultimátum: má týždeň na to, aby svojej rodine dokázal, že ju miluje a záleží mu na nich. Inak navždy zostane chlpatým kocúrom. A tak prvýkrát nemá Tom život vo svojich rukách, ale v chlpatých labkách a jeho osud doslova visí na pazúroch.

Tak čo, na ktorý film sa tento týždeň tešíte vy?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah