KináKino premiéry

rewindWEEK#43 (2017) – Dáte prednosť pokračovaniu hororovej série alebo českej, či talianskej komédií?

Máme tu štvrtok a ako je tomu zvykom, v kinách nás už čakajú nové filmy! Tento týždeň sa nám predstavia dva úplne odlišné žánre filmov. Na jednej strane strane stojí horor a na druhej zas komédia. Prvým filmom tohto týždňa bude už siedme pokračovanie série Saw, tentokrát s pod názvom Jigsaw. Opäť sa môžeme tešiť na hektolitre krvi a desiatky originálnych pascí! Českou komédiou tohto týždňa bude tínedžerská oddychovka Bajkeri, v ktorej sa ukáže aj speváčka Celesta Buckingham. Druhou komédiou bude talianska romantika s názvom Manželka a manžel, na ktorú recenziu nájdete tu! Vybrali sme pre Vás tri najlepšie filmy tohto týždňa a Vy čítate rewindWEEK#43.

Jigsaw

Jigsaw, Zdroj: joblo.com

Plagát ku filmu Bajkeri

Bajkeri, Zdroj: TS Bajkeri

Manželka a manžel

Manželka a manžel, Zdroj: itafilm.sk

 

 

 

 

 

 

 

rewindWEEK#43

Jigsaw

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

V meste za záhadných okolností začnú objavovať mŕtve telá, ktoré nesú neklamné známky krutého násilia. Pátranie privedie políciu k šokujúcemu odhaleniu. Všetky dôkazy ukazujú totiž na jediného muža – Johna Kramera. Ale ako je to možné? Muž neslávne známy pod prezývkou Jigsaw, je už viac ako desať rokov mŕtvy…

Bajkeri

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Nevlastní bratia Jakub a David spoločne s kamarátom Sašom trávia väčšinu času vo svete sociálnych sietí. Vzťahy pre neho predstavujú chaty s virtuálnymi dievčatmi, ktoré nikdy nevideli, obživu falošná módna šou, v ktorej sa predstiera niečo, čo nie je a najväčším životným problémom – vybitý mobil alebo nefunkčná wifi. Na nátlak rodičov sú donútení vydať sa pod vedením Davidovej pôvabnej „macochy“ Terezy na dvestokilometrový cyklovýlet. S prekvapením zisťujú, že tam vonku je skutočný svet, v ktorom život znamená viac, než status na facebooku, naozajstné dievčatá vyzerajú lepšie, než kreslené akčné hrdinky virtuálnych hier a k láske patrí tiež sex. Zrážka so životom síce nesie isté úskalia, ale s humorom, tentoraz „kolečkovsky“ ironickým, sa dá zvládnuť nielen výšlap do strmého kopca, stavba stanu, chýbajúca elektrická zásuvka, ale tiež sok v láske…

Manželka a manžel

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Talianska komédia o manželskom páre, ktorý sa po dlhých rokoch spolu ocitá v kríze a zdá sa, že rozvod je na spadnutie. Po nevydarenom experimente sa však manželia prebudia v tele toho druhého. Pomôže im táto neobvyklá situácia zachrániť manželstvo?

Tak čo, na ktorý film sa vydáte do kina tento týždeň?

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Kiná

  Koronavírus útočí aj na slovenské kiná a zatvára skoro všetky z nich. Aké filmy neuvidíme?

  Kino premiéry

  Jumanji sa po dvoch rokoch vracia do kín - KINO PREMIÉRY #50 (2019)

  Kino premiéry

  Čaká nás týždeň plný dobrej komédie - KINO PREMIÉRY #48 (2019)

  Kino premiéry

  Nadupaný kinotýždeň plný výborných filmov - KINO PREMIÉRY #46 (2019)

  Pridaj komentár