rewindWEEK#43 (2017) – Dáte prednosť pokračovaniu hororovej série alebo českej, či talianskej komédií?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Máme tu štvrtok a ako je tomu zvykom, v kinách nás už čakajú nové filmy! Tento týždeň sa nám predstavia dva úplne odlišné žánre filmov. Na jednej strane strane stojí horor a na druhej zas komédia. Prvým filmom tohto týždňa bude už siedme pokračovanie série Saw, tentokrát s pod názvom Jigsaw. Opäť sa môžeme tešiť na hektolitre krvi a desiatky originálnych pascí! Českou komédiou tohto týždňa bude tínedžerská oddychovka Bajkeri, v ktorej sa ukáže aj speváčka Celesta Buckingham. Druhou komédiou bude talianska romantika s názvom Manželka a manžel, na ktorú recenziu nájdete tu! Vybrali sme pre Vás tri najlepšie filmy tohto týždňa a Vy čítate rewindWEEK#43.

Jigsaw
Jigsaw, Zdroj: joblo.com
Plagát ku filmu Bajkeri
Bajkeri, Zdroj: TS Bajkeri
Manželka a manžel
Manželka a manžel, Zdroj: itafilm.sk

 

 

 

 

 

 

 

rewindWEEK#43

Jigsaw

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

V meste za záhadných okolností začnú objavovať mŕtve telá, ktoré nesú neklamné známky krutého násilia. Pátranie privedie políciu k šokujúcemu odhaleniu. Všetky dôkazy ukazujú totiž na jediného muža – Johna Kramera. Ale ako je to možné? Muž neslávne známy pod prezývkou Jigsaw, je už viac ako desať rokov mŕtvy…

Bajkeri

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Nevlastní bratia Jakub a David spoločne s kamarátom Sašom trávia väčšinu času vo svete sociálnych sietí. Vzťahy pre neho predstavujú chaty s virtuálnymi dievčatmi, ktoré nikdy nevideli, obživu falošná módna šou, v ktorej sa predstiera niečo, čo nie je a najväčším životným problémom – vybitý mobil alebo nefunkčná wifi. Na nátlak rodičov sú donútení vydať sa pod vedením Davidovej pôvabnej „macochy“ Terezy na dvestokilometrový cyklovýlet. S prekvapením zisťujú, že tam vonku je skutočný svet, v ktorom život znamená viac, než status na facebooku, naozajstné dievčatá vyzerajú lepšie, než kreslené akčné hrdinky virtuálnych hier a k láske patrí tiež sex. Zrážka so životom síce nesie isté úskalia, ale s humorom, tentoraz „kolečkovsky“ ironickým, sa dá zvládnuť nielen výšlap do strmého kopca, stavba stanu, chýbajúca elektrická zásuvka, ale tiež sok v láske…

Manželka a manžel

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Talianska komédia o manželskom páre, ktorý sa po dlhých rokoch spolu ocitá v kríze a zdá sa, že rozvod je na spadnutie. Po nevydarenom experimente sa však manželia prebudia v tele toho druhého. Pomôže im táto neobvyklá situácia zachrániť manželstvo?

Tak čo, na ktorý film sa vydáte do kina tento týždeň?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -