rewindWEEK#48 – Tento týždeň uvidíme v kinách vynikajúce filmy, na čo sa teda môžeme tešiť?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Máme tu štvrtok, a v kinách nové filmy. Aké filmy si môžeme od dnes pozrieť v kinách? Tento týždeň bude veľmi silný, a uvidíme samé dobré filmy. Do kín nám konečne priplávala nová disneyovka Moana (Vaiana), Selene si vo filme Underworld oblečie latexový oblek už po piaty krát, a uvidíme pokračovanie zlého Santu. Vybrali sme pre Vás tri najlepšie filmy tohto týždňa, a Vy čítate rewindWEEK#48.

Vaiana - Legenda o oceáne
Vaiana – Legenda o oceáne
Underworld: Krvavé vojny
Underworld: Krvavé vojny
Santa je stále úchyl!
Santa je stále úchyl!

 

 

 

 

 

 

rewindWEEK#48

Vaiana – Legenda o oceáne

Ďalší strhujúci animovaný príbeh z Disney štúdií o odvážnom dievčati, ktoré sa rozhodne zachrániť svoj ľud a tak sa vydáva na nebezpečnú plavbu naprieč otvoreným oceánom. Počas svojej cesty stretáva kedysi mocného poloboha Mauiho, ktorý jej pomáha stať sa skúsenou moreplavkyňou. Spoločne sa plavia, zažívajú nebezpečné dobrodružstvá, stretávaju obrovské monštrá a príšery, ktorým uniknú  len o vlások. A Vaiana počas cesty plní dôležitú úlohu svojich dávnych predkov a objaví niečo, čo vždy hľadala – samú seba.

Underworld: Krvavé vojny

Už po piatykrát si Kate Beckinsale oblečie kostým Selene a v pokračovaní filmovej série Underworld s podtitulom Krvavé vojny sa pokúsi zastaviť odveký boj medzi Lykanmi a Upírmi.

Santa je stále úchyl!

Pokračovanie divácky úspešnej, vianočnej nekorektnej komédie.
Billy Bob Thornton sa predstavuje v jednej zo svojich najlepších filmových úloh.
Odpudivo neodolateľný zlodej Willie je stále alkoholik, stále sukničkár a už zase na dne. Znovu si teda oblečie kostým Santu  a neochotne spojí sily s bývalým parťákom Markusom, aby na Vianoce vykradli centrálu jednej  skorumpovanej chicagskej charity.
Po viac ako jedenástich rokoch vzniklo pokračovanie Santu, ktorý je všetko, len nie ľudomil.

Tak čo, na ktorý film sa vydáte do kina tento týždeň?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -