VIDEO: Režisér filmu Extraction riskuje pri natáčaní 12-minútovej scény vlastný život

Nenechajte si ujsť

Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

Najčítanejšie za 7 dní

Režisér filmu Extraction riskuje svoj život

Čerstvá snímka z Netflix knižnice sa u divákov dočkala obrovského úspechu. Nový film Extraction s Chrisom Hemsworthom v hlavnej úlohe je plný akcie. Jedna scéna v nás zanechala dojem, ako keby sme boli skutočne v strede akcie spolu s hlavnými postavami. Ide o scénu, pri ktorej režisér filmu Extraction riskuje svoj život.

Netflix nám ponúkol exkluzívne video, kde je ukázané, ako režisér Sam Hargrave natáčal akčne nabitú scénu z filmu. Hargrave je priviazaný na kapotu auta a za pomoci ručnej kamery natáča naháňačku áut. Pozrite sa na toto video, ktoré zachytáva natáčanie tejto ikonickej scény.

Aké detaily ešte máme o tomto videu?

Táto scéna patrí do súčasti snímok, kde sú viaceré dlhé snímky spojené dokopy, aby vytvorili jeden dlhý nepretržitý záber. Táto dvanásť minútová scéna bola braná za jednu z najlepších a najzaujímavejších scén vo filme.

Joe Russo, jeden z režisérov filmu Avengers: Endgame, sa postaral o scénar k tomuto filmu. On sám sa vyjadril, že natáčanie tejto scény je také riskantné, ako sa len dá. A my jednoznačne vidíme prečo to tak skutočne je.

Extraction RECENZIA
Zdroj: imdb.com

Film Extraction je príbeh o žoldnierovi menom Tyler Rake, ktorého na obrazovkách stvárňuje Chris Hemsworth. Tyler je vyslaný do mesta, ktoré sa nazýva Dhaka, aby vyslobodil syna mafiánskeho bossa Oviho, ktorého hrá Rudhraksh Jaiswal. Príbeh je výrazne inšpirovaný grafickou novelou “Ciudad“. Film mal premiéru na Netflixe iba 24. apríla. Patríte medzi tých ľudí, ktorí si to už stihli pozrieť?

Aj vy ste videli film Extraction? Čo hovoríte na túto scénu vy? Príde vám natáčanie tejto scény rovnako šialené, ako nám? Dajte nám vedieť váš názor do komentárov!

Zdroj: gamespot.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -