Ktorú herečku chce režisér filmu To pre rolu dospelej Beverly v druhej kapitole?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pokiaľ ste čítali knihu alebo prinajmenšom naše články, tak viete, že v druhej kapitole hororu To uvidíme dospelú verziu Losers´ Clubu. Ako ste sa už mohli dočítať, film valcuje kiná a za prvý víkend zarobil neuveriteľné množstvo peňazí. Pokračovanie je tak nepochybne samozrejmosťou a režisér nám o ňom už čo to prezradil. V dvojke sa tak po 27 rokoch vrátia členovia klubu núl do mestečka Derry, aby odvrátili ďalší Pennywiseov útok. Samozrejme, dočkáme sa aj návratu do 80. rokov a aj samotného dialógu medzi dvoma časovými osami. Režisér Andy Muschietti sa už aj otvorene vyjadril k tomu, koho by chcel vidieť hrať dospelú Beverly Marsh.

Bill a Beverly
Bill a Beverly, Zdroj: collider.com

Talentovaná herečka z Interstellaru

Jediné dievča v Losers´s Clube, Beverly Marsh, si v prvom filme zahrala mladá Sophia Lillis. Režisér by teda chcel, aby si jej dospelú verziu zahrala Jessica Chastain (Interstellar, Marťan). Ako sám povedal, je to výborná herečka a jeho dobrá kamarátka. Avšak, na takéto veci je ešte moc skoro, prečítajte si jeho celé vyjadrenie:

Ona ten film miluje a zdá sa, že ešte aj planéty sú zarovnané v tento nápad. Stále to však musíme zrealizovať. Je tu veľa nápadov pre ostatok obsadenia, s ktorými sa hrám, avšak je moc skoro na vyslovenie týchto mien práve teraz.

Jessica už s Andym na jednom horore pracovala. Bolo to v roku 2013 pri filme Mama. Príbeh hororu To sa síce posunie do dospelosti, no veľkú rolu budú hrať práve flashbacky, takže sa znova dočkáme aj výborného detského obsadenia. Režisér dokonca plánuje, že budúcnosť postavy Mikea bude ešte temnejšia, ako bola v knihe. To, že ako jediná postava ostane v mestečku Derry, s ním narobí svoje. Tak čo, aj vy by ste chceli vidieť krásnu Jessicu Chastain v koži Bevv v druhej kapitole?

Jessica Chastain vo filme Interstellar
Jessica Chastain vo filme Interstellar, Zdroj: vg247.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

Najnovší obsah