Ujme sa Strážcov Galaxie 3? Režisér filmu Thor: Ragnarok sa stretol s Marvelom ohľadom nového projektu!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Režisér filmu Thor: Ragnarok sa stretol s Marvelom ohľadom nového projektu!

Ide o prvýkrát, čo sa štúdio Marvel dostalo po niekoľkých rokoch do skutočného problému. Po tom, čo svoje filmy začali robiť ako na páse (každý bol pekne dopredu naplánovaný a pripravený), narazili na nečakanú komplikáciu. Režisér James Gunn, ktorý sa postaral o oba filmy so Strážcami Galaxie bol totižto z tretieho dielu vyhodený. Projekt bol už dokonca vo fáze pre-produkcie a čoskoro mal ísť do výroby, keďže údajne mal byť druhým filmom v štvrtej Marvel fáze.

Gunn bol vyhodený za nevhodné správanie na sociálnych sieťach a prácu mu späť nevrátil ani protest mnohých režisérov a hercov. Disney si ho totižto nemôže znovu najať, keďže firemné meno musí byť čisté. Strážcovia Galaxie 3 sa teda definitívne odložili na neurčito a nám neostáva nič iné, iba čakať, čo urobí štúdio s projektom ďalej. Žeby sme sa ale teraz dočkali menšej spásy? Podľa všetkého sa štúdio Marvel stretlo s režisérom Taikom Waititim ohľadom nového filmu.

Vo filme z produkcie Marvel Studios, Thor: Ragnarok, Thor je uväznený na druhej strane vesmíru bez jeho mocného kladiva a preteká s časom, aby sa dostal do Asgardu a zastavil Ragnarok – deštrukciu sveta na konci Asgardskej civilizácie – ktorá je v rukách novej mocnej hrozby, ukrutnej ženy menom Hela. Najprv však musí prežiť smrtiaci gladiátorský zápas, kde sa postaví proti jeho bývalému spojencovi a Avengerovi – Neuveriteľnému Hulkovi!
Režisér Taika Waititi na natáčaní filmu Thor: Ragnarok; Zdroj: screenrant.com

Je možné, že by sa teda práve Waititi stal nástupcom na Strážcoch Galaxie 3? Nuž, tento svojský režisér, ktorý má na konte filmy ako What We Do In The Shadows a Thor: Ragnarok by sa určite na túto prácu hodil. Odkedy navyše na internet unikli správy ohľadom vyhodenia Gunna, na mnohých stránkach sa práve Waititi objavil ako prvá náhrada. Predsa len, jeho uletený spôsob natáčania je niečo, čo sa k partičke akou sú Strážcovia Galaxie určite hodí.

Či sa tak ale stane naozaj netušíme, keďže zdroj nevie, o akom filme sa mohli baviť. Mohlo ísť o pokračovanie Thora alebo aj hocijaký iný projekt, ktorý zatiaľ štúdio nechce zverejniť. Každopádne, síce nás odchod Gunna z pokračovania Strážcov ešte stále veľmi mrzí, ak by sa predsa len stal Taika novým režisérom, veríme, že by mnoho fanúšikov nebolo sklamaných.

Čo hovoríte na to, že by sa Taika Waititi mohol ujať Strážcov Galaxie 3? Myslíte, že sa s ním štúdio stretlo práve kvôli tomu, alebo kvôli úplne inému projektu? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -