Rian Johnson už začal robiť na novej Star Wars trilógii!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Rian Johnson už pracuje na novej Star Wars trilógii!

Jeden z najtalenotvanejších filmových tvorcov poslednej doby sa pridal do Star Wars série a to na poriadne dlhú dobu! Nie je žiadnou novinkou, že bol pripísaný na vytvorenie novej trilógie pre tento svet, ktorá nebude mať nič spoločné so Skywalkerovou ságou. Disney sa totižto nechce dlho motať okolo všetkého, čo už poznáme a potrebuje si vytvoriť vlastných hrdinov a príbehy z tohto sveta, ktoré tento vesmír ešte viac preskúmaju. No a podľa všetkého, Rian Johnson už pracuje na novej Star Wars trilógii!

To znamená, že tvorcovia už poznajú ústredný príbeh a aj hlavných hrdinov. Začína sa teda pracovať na scenári a teda troch samostatných príbehoch. My sme teda veľmi zvedaví, o čom toto len bude, no jedno je isté. Toto bude nástupca Skywalkerovej ságy. Toto bude ďalší veľký príbeh, ktorý sa v nasledujúcih rokoch bude čoraz viac rozpínať. Star Wars svet sa teda konečne poriadne rozvinie!

To čo nám zatiaľ tretia Skywalkerova trilógia ukazuje je to, že príbehy budú predovšetkým dôležitejšie, ako budovanie sveta. To bola totižto prvá chyba pri tvorení prequelov. George Lucas sa vtedy viac zameral na svet a vedľajšie postavy, no a skvelý príbeh mu takmer ušiel. My teda veríme, že nová trilógia nás všetkých posadí na zadok. Jediné čo nás zatiaľ mrzí je to, že prvý Star Wars film bol robený ako samostatný film a aj preto fungoval tak dobre. Chceme teda vidieť hlavne tri skvelé filmy, ktoré budú stáť aj na vlastných nohách. Ak nám však ôsma epizóda, ktorá bola režírovaná práve Johnsonom niečo ukázala, tak išlo práve o zmysel natočiť schopný film, ktorý zároveň slúži aj ako pokračovanie. No a pre všetkých, čo sa boja, že negatívny ohlas na Last Jedi ovplyvní túto trilógiu, môžte pokojne spať, Johnson opäť povedal, že to sa nestane.

Tešíte sa na novú Star Wars trilógiu? Ste radi, že za ňou stojí Rian Johnson? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -