VIDEO: 5. séria seriálu Rick a Morty ponúka prvú ochutnávku

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

5. séria Rick a Morty v prvých záberoch

Tvorcovia úspešného seriálu Rick a Morty sa podelili o prvú ochutnávku, v ktorej sa ukazuje 5. séria. Postprodukcia scény, ktorú nám na Adult Swim ponúkli, síce ešte nie je dokončená, avšak stále bez problémov funguje a dáva nám bližšiu predstavu o tom, ako bude 5. séria vyzerať. O bližšie informácie sa podelil aj samotný tvorca seriálu – Dan Harmon.

Prvé zábery boli uverejnené na tohtoročnom Comic-Cone. Alebo lepšie povedané – na jeho domácej náhrade. Ukážka, ktorú sme mali možnosť vidieť, pôsobí ako typické intro Rick a Morty epizódy, v ktorej sme vyslovene hodený do deja plného chaosu a absurdných situácií. Vidíme v nej, ako Morty nesie na mimozemskej planéte zraneného Ricka do ich vesmírnej lode.

Rick and Morty je oficiálne predĺžený
Zdroj: nerdist.com

V momente, kedy sa loď poškodí a padá do svojej záhuby, sa Morty rozhodne zavolať Jessice a konečne jej vyznať svoje city. V tom zistí, že sa Jessica cíti už dlhšie rovnako, čo mu dá znovu dôvod žiť a pádu lode na poslednú chvíľu zabráni. Tu sa ukážka končí. Žeby nás konečne čakala romantická línia medzi Jessicou a Mortym? Ó áno, a na konci sa tam zjaví postava pripomínajúca Aquamana, ktorá tvrdí, že je Rickova nemesis. Prečo ma to neprekvapuje?

Dočkáme sa 5. série skôr?

Jeden z hlavných tvorcov seriálu, Dan Harmon dokonca prezradil, že sa jedná o prvú sériu, ktorú dokončia skôr ako si pôvodne mysleli.

„Už sme v podstate dokončili scenár. Pracujeme už iba na dokončení finále pre 5. sériu. Je to šialené, pretože sme zatiaľ stále boli s produkciou pozadu.“ 

Dátum premiéry 5. série ešte nie je známy, avšak mali by sme sa ho dozvedieť čoskoro. Niektorý fanúšikovia tvrdia, že seriál stráca s ďalšími sériami viac a viac na kvalite. Preto dúfame, že nás najnovšia séria presvedčí o opaku a prinesie niečo nové a špeciálne. Dovtedy nám ostáva iba čakať na nové informácie, prípadne trailer. Tu si môžete pozrieť spomínanú ukážku:

Ako sa vám páčila ukážka z 5. série? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: cnet.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -