Promo ukážka k piatej sérii Ricka a Mortyho ukazuje inú formu medzidimenzionálneho cestovania

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Piata séria Rick a Morty – portál bez portálovej zbrane

Pokračovanie seriálu Rick a Morty je ešte len vo hviezdach, no jeho prvé promo video, ktoré vyšlo na konci júla, nás už uistilo, že sa máme na čo tešiť. Taktiež odhalilo jeden veľmi zaujímavý fakt. Piata séria nám pravdepodobne odhalí, ako bude Rick a Morty cestovať medzi galaxiami bez toho, aby vytvorili portál z portálovej zbrane. Žeby Rick prišiel s ešte lepším spôsobom medzidimenzionálneho cestovania?

Ako to už s týmto seriálom býva, jeho fanúšikovia sa pustili do promo videa s obrovským očakávaním a podrobne rozobrali každú jednu sekundu ukážky. Chcú objaviť nové easter eggy a indície, ktoré by o piatej sérii prezradili niečo viac. Jednou z nich bolo aj toto zaujímavé pozorovanie.

rick and morty recenzia
Zdroj: youtube.com

Portálová zbraň

Portálová zbraň neraz zachránila Rickovi a Mortymu život. Niekedy im veľmi pomohla pri úteku pred medzigalaktickou vládou, inokedy ich zachránila pred trápnou či nepríjemnou konverzáciou s ich rodinnými príslušníkmi. Bez nej je Rick úplne stratený a je to jedna z najcennejších vecí, akú má.

Najnovšie promo nám však napovedalo, že by mohol existovať spôsob, akým sa dvojica dostane z galaxie do galaxie bez použitia portálovej zbrane. Vo videu Morty nesie Ricka pomedzi kryštály, ktoré ukazujú alternatívne spôsoby vyvinutia situácie. Pripomínajú kryštály z prvej epizódy štvrtej série. A vyzerá to tak, že by sa cez ne mohli dostať do danej situácie a teda do alternatívnej reality.

štvrtá séria Rick a Morty
Zdroj: mashable.com

Rôzne teórie

Dokonca vidíme, ako Rick a Morty na konci videa uniknú cez portál či časopriestorovú dieru, ktorá však ani zďaleka nepripomína zelený špirálový portál, na ktorý sme zvyknutí. Žeby sa tvorcovia zahrávali s novým konceptom medzigalaktického cestovania v piatej sérii? Niektorí si taktiež myslia, že cez takýto portál sa dvojica môže dostať do alternatívnej reality ich vlastnej galaxie. Zatiaľ je veľmi zložité premýšľať o tom, čo táto scéna znamená. Vieme však s istotou povedať, že nám to piata séria objasní.

Myslíte si, že piata séria seriálu Rick a Morty prinesie nový spôsob medzigalaktického cestovania bez toho, aby dvojica využila zelený portál? Vaše názory nám zanechajte v komentároch. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -