Zaži s nami atmosféru Halloweenu!

Seriály

Dočkáme sa ďalších medzigalaktických dobrodružstiev! Seriál Rick and Morty je oficiálne predĺžený!

Seriál Rick and Morty je oficiálne predĺžený

Nadišiel čas, na ktorý sme všetci čakali! Rick a Morty budú totižto počnúc dneškom oficiálne pokračovať v ich šialených medzigalaktických dobrodružstvách! Po dlho pretrvávajúcej neistote, ktorú nám priniesol jeden z tvorcov seriálu ešte v marci tohto roku konečne svitá na lepšie časy! Ak si spomínate, písali sme o tom, že štvrtú sériu seriálu nedostaneme skôr ako koncom roka 2019, poprípade ak vôbec.

Teraz je to však úplne inak! Cartoon Network a Adult Swim skutočne včera obnovili tento úžasný animovaný seriál. No a keďže tvorcovia vedia, ako moc je tento seriál milovaný, rozhodli sa zverejniť ešte jednu informáciu. Miesto tradičného predĺženia o jednu sériu totižto rovno potvrdili až 70 (áno, čítate správne), sedemdesiat nových dielov! Jedná sa tak o dvojnásobné množstvo dielov, ako bolo doteraz vytvorených.

Oznámenie pokračovania

Jeden z tvorcov seriálu, Justin Roiland nám túto skvelú novinku oznámil pomocou sociálnej siete Twitter, kde pridal svoju kresbu ktorou teda odhalil, že Rick a Morty sa vracajú so 70 novými dobrodružstvami. Nebol však sám. Oznámiť sa to rozhodol aj druhý tvorca, no ten to tento krát urobil trochu neštandardným spôsobom. Dan Harmon, spolu-tvorca Ricka a Mortyho totižto nahral na svoj Instagrame video zo sprchy, na ktorom sa po chvíli objavuje práve Roiland a oznamuje mu, že sa musia dať do práce a čoskoro sa uvidia na pracovisku.

View this post on Instagram

Nothing this big has ever been seen in my shower

A post shared by Dan Harmon (@danharmon) on

Koľko sérii dostaneme?

Adult Swim bohužiaľ ešte oficiálne neoznámil to, ako často budú epizódy vychádzať. Avšak, ako už vieme, každá z predchádzajúcich sezón obsahovala 10 dielov. Dá sa preto určite očakávať, že zmienených 70 epizód bude rozdelených do viacero sérii. Očividne by sa malo jednať o 7 sérii, no kto vie, možno sa dočkáme viacerých dielov v jednej sezóne. V jednom z rozhovorov sa Harmon vyjadril, že uvažovali nad možnosťou, že by zvýšili počet epizód na 14.

Rick and Morty oficiálne obnovený

Zdroj: inverse.com

Keď si to teda zhrnieme, po týchto 70 nových epizódach seriál prekročí hranicu 100 dielov, s počtom presne 101 dielov. Vďaka tomu tak dostane šancu získať takzvanú “syndication deal“, čo v preklade znamená, že sa bude môcť vysielať na viacerých televíznych staniciach bez toho, aby musel byť súčasťou vysielacej siete.

Návrat slávnej Szechuan sauce?

Ak si spomínate, v tretej sérii sme mohli vidieť, ako Rickovi preplo a prorokoval, že by mohlo trvať až 9 sezón, kým sa mu opäť podarí získať dávku jeho vysnívanej omáčky na nuggetky, ktorú všetci poznáme ako Szechuan sauce. Nuž, vyzerá to tak, že to čo prorokoval sa predsa len naozaj splní, teda aspoň určitá čiastka z toho.

Rick and Morty oficiálne obnovený!

Justin Roiland a Dan Harmon | Zdroj: denofgeek.com

Za seriálom stojí duo Justin Roiland a Dan Harmon. Ich tvorba je považovaná za jednu z najambicióznejších show, ktoré sa momentálne vysielajú v televízii. Súperia so sériami ako sú Doctor Who či Star Trek, a to najmä v ich komplikovanosti medzigalaktických dobrodružstiev. Navrch však pridávajú nemalú dávku vtipov. Jedná sa teda o sériu sci-fi dobrodružstiev géniusa Ricka Sancheza, ktorý všetko popiera a jeho menej inteligentného vnuka Mortyho Smitha. Seriál sa nestal len obrovským hitom stanice Adult Swim, ale rovno akousi kultúrnou senzáciou po celom svete.

Lepšia novinka tu hádam tento týždeň ani nebola! My už sa na pokračovanie Ricka a Mortyho a na ich skvelé vtipy jednoducho nevieme dočkať! A čo vy? Ste radi, že seriál bude pokračovať? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Doctor Strange v seriáli Loki? Marvel odhaľuje zaujímavé prepojenie

  Seriály

  Druhá séria seriálu The Boys je dotočená a my vieme, kedy ju uvidíme

  Seriály

  Prvý MCU seriál sa začal oficiálne natáčať. Ako to vyzerá na natáčaní?

  SeriályTrailery

  Oficiálny trailer k Netflix seriálu Zaklínač nás víta v magickom svete plnom príšer

  2 komentáre

  Pridaj komentár