Rick & Morty majú Emmy! Prekonali Simpsonovcov ale aj South Park!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Rick & Morty majú Emmy!

Asi nikto nečakal, že sa z novinky na Adult Swim, Rick & Morty stane nejaký menší fenomén. Túto dvojicu však už poznajú naozaj všade a nám sa tak naskytla príležitosť stáť pri zrode nového animovaného hitu. Už dlhšiu dobu sa teda o nich vravelo ako o náhrade predošlých kreslených TV trhákov a vyzerá to tak, že s týmto tvrdením súhlasí aj televízna akadémia. Práve Ricka a Mortyho totižto zvolili za najlepší animovaný program sezóny 2017/18.

Adult Swim sa teda nemusí tešiť už len z diváckej priazne, ale aj tej od kritikov. Ide teda o absolútny úspech pre celú stanicu, keďže konkurencia bola poriadna. Nominovaní boli už tradične Simpsonovci ale aj South Park. Výhru si však pre seba ukradli práve títo dvaja nováčikovia. Akadémia následne vybrala aj najlepšiu epizódu, ktorou sa stala Pickle Rick.

Najlepšou animovanou epizódou sa stala Pickle Rick
Najlepšou animovanou epizódou sa stala Pickle Rick; Zdroj: imdb.com

V nej sa nám teda predstavila postava Pickle Ricka, ktorú si od jej premiéry zamiloval asi každý. Práve táto epizóda sa navyše dočkala aj veľkej priazne od divákov, ktorí hlášky Pickle Ricka neustále písali na sociálne siete. Čo ale prvá Emmy výhra pre tento seriál vlastne znamená?

Vzhľadom na to, že bolo objednaných už 70 nových epizód, najmä veľkú motiváciu pre tvorcov. Po tejto cene si na nich totižto každý bude dávať pozor a my veríme, že ani divákov a ani kritikov s novými sériami nesklamú. Dúfame, že ide naozaj o počiatok nového kultového seriálu, a že sa s nimi na takýchto akciách budeme odteraz vídať častejšie.

Čo hovoríte na to, že sa seriálu Rick & Morty podarila ukoristiť cena Emmy? Ste radi, že prekonali legendy ako Simpsonovcov a South Park? Myslíte, že ide len o začiatok ich úspechov na televíznych cenách? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -