Skontrolujte si televízory, totižto Samara sa znovu vracia v novom traileri na film Rings!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

O pokračovaní tejto už kultovej série sme písali naposledy v auguste. Tam sme si napísali, že film uvidíme už 27.10.2016. Pokiaľ by ste ho však hľadali na torrentoch, márne. Film sa odložil, a uvidíme ho až 3. februára 2017. Bude sa teda jednať o tretí diel série, a ako sme už minule písali, nebude to prequel, ale plnohodnotný sequel. Zatiaľ čo legendárny prvý diel režíroval Gore Verbinski, od ktorého tento rok uvidíme horor A Cure for Wellness, tretí kruh má na starosti režisér F. Javier Gutierrez. Práve kvôli režisérovi sa o tento film bojím, porovnajte si predsa režisérske konto Verbinskeho a Gutierreza. Dúfam však, že prekvapí.

Paramount si pre nás pripravil oficiálny slovenský trailer na film rings

O príbehu série Rings asi veľa písať nemusím. Poznáte to predsa. Pozriete si kazetu, zazvoní vám telefón, a operátorka vám oznámi, že o 7 dní zomriete. Miesto toho aby vám o tých 7 dní pekne zaklopala, radšej neslušne vylezie z televízora. A potom zomriete, mali ste predsa 7 dní na to sa pripraviť. Rovnaký príbeh neminie ani tretí Kruh. Miesto VHSka sa však Samara konečne digitalizovala, a uvidíme ju aj v mailoch (možno na torrentoch). S veľkým rozpočtom prichádza aj veľká zodpovednosť, a Samara sa dostane aj do lietadla. To však v novom traileri neuvidíte, a musíte si pozrieť tento.

Ako som už písal, režisérom bude F. Javier Gutierrez. A kto je tá kráska, ktorá si z hrdla vyťahuje prameň čiernych vlasov? No predsa hlavná postava Julia, ktorú si zahrá Matilda Lutz. Tak čo, tešíte sa?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -