FilmyTrailery

Skontrolujte si televízory, totižto Samara sa znovu vracia v novom traileri na film Rings!

O pokračovaní tejto už kultovej série sme písali naposledy v auguste. Tam sme si napísali, že film uvidíme už 27.10.2016. Pokiaľ by ste ho však hľadali na torrentoch, márne. Film sa odložil, a uvidíme ho až 3. februára 2017. Bude sa teda jednať o tretí diel série, a ako sme už minule písali, nebude to prequel, ale plnohodnotný sequel. Zatiaľ čo legendárny prvý diel režíroval Gore Verbinski, od ktorého tento rok uvidíme horor A Cure for Wellness, tretí kruh má na starosti režisér F. Javier Gutierrez. Práve kvôli režisérovi sa o tento film bojím, porovnajte si predsa režisérske konto Verbinskeho a Gutierreza. Dúfam však, že prekvapí.

Paramount si pre nás pripravil oficiálny slovenský trailer na film rings

O príbehu série Rings asi veľa písať nemusím. Poznáte to predsa. Pozriete si kazetu, zazvoní vám telefón, a operátorka vám oznámi, že o 7 dní zomriete. Miesto toho aby vám o tých 7 dní pekne zaklopala, radšej neslušne vylezie z televízora. A potom zomriete, mali ste predsa 7 dní na to sa pripraviť. Rovnaký príbeh neminie ani tretí Kruh. Miesto VHSka sa však Samara konečne digitalizovala, a uvidíme ju aj v mailoch (možno na torrentoch). S veľkým rozpočtom prichádza aj veľká zodpovednosť, a Samara sa dostane aj do lietadla. To však v novom traileri neuvidíte, a musíte si pozrieť tento.

Ako som už písal, režisérom bude F. Javier Gutierrez. A kto je tá kráska, ktorá si z hrdla vyťahuje prameň čiernych vlasov? No predsa hlavná postava Julia, ktorú si zahrá Matilda Lutz. Tak čo, tešíte sa?

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár