Obľúbený seriál Riverdale bol predĺžený pre tretiu sériu! Dočkáme sa jej ešte tento rok?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Riverdale bol predĺžený pre tretiu sériu!

Druhá séria obľúbeného tínedžerského seriálu Riverdale je v plnom prúde! Teda, aktuálne má kratšiu pauzu a vráti sa až 18. apríla s epizódou “A Night to Remember”. Pôjde o muzikálovú epizódu, v ktorej budú tínedžeri hrať Carrie: The Musical od legendárneho Stephena Kinga. Režisérom muzikálu bude Kevin Keller a Jughead sa postará o kompletnú dokumentáciu. Hlavnú postavu – Carrie – si nezahrá nikto iný, ako Cheryl Blossom. V tejto špeciálnej časti nás bude čakať až 11 piesní! Ďalej bude druhá séria pokračovať tým, že sa vráti maskovaný vrah Black Hood. Pravý vrah sa totižto ešte stále nachádza v mestečku Riverdale a viac si o tomto návrate môžete prečítať tu.

Riverdale-Camila-Mendes-Madelaine-Petsch-Ashleigh-Murray-Veronica-Lodge-Cheryl-Blossom-Josie-McCoy-Edited
Zdroj: screenrant.com

Do konca druhej série tak ostáva už iba 5 častí, pričom posledná bude odvysielaná 16. mája 2018. Nič sa však nebojte, môžete objednávať ďalší shake od Popa. Stanica CW totižto oficiálne predĺžila Riverdale pre tretiu sériu! Príbeh bude dokonca pokračovať ešte tento rok, až do 2019. Tretia séria by sa tak mohla začať už v októbri 2018, rovnako ako tomu bolo pri druhej sérii. Niet divu, že sa CW rozhodlo pre ďalšiu sériu. Ide totižto o jeden z ich najúspešnejších seriálov a oproti prvej sérii sa Riverdale dočkal obrovského nárastu v sledovanosti. Druhú sériu totižto sledovalo už viac ako 1,44 milióna divákov!

Aké ostatné seriály CW predĺžilo?

Aké ďalšie seriály predĺžila stanica CW na sezónu 2018-19? Znovu uvidíme DC seriály Arrow (7. séria), Flash (5. séria), Legends of Tomorrow (4. séria), Supergirl (4. séria) a Black Lightning (2. séria). Pokračovať bude aj milovaný Supernatural (14. séria) alebo seriály ako Dynasty (2. séria), Crazy Ex-Girlfriend (4. séria) a Jane the Virgin (5. séria).

Samotné objednanie tretej série Riverdale oznámili na svojom Instagrame skoro všetky hviezdy seriálu. Poďme sa teda pozrieť na to, akými fotkami to obohatili!

Order another round of milkshakes! #Riverdale is renewed for Season 3 on The CW!

Príspevok, ktorý zdieľa Riverdale (@thecwriverdale),

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

Najnovší obsah