Musel Iron Man zomrieť? Robert Downey Jr. hovorí o rozhodnutí Marvel!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Robert Downey Jr. ako Iron Man a Chris Evans ako Captain America. Toto sú len niektoré z postáv, s ktorými sme sa rozlúčili vo filme Avengers: Endgame, no určite ide o tie dve najpodstatnejšie. Ich odchod bol síce z pohľadu diváka smutní, no z pohľadu filmárov to bolo pochopiteľné rozhodnutie. A čo viac, podobne sa na to pozerajú aj herci. Čo presne tvrdia?

Captain America
Zdroj: comicbook.com

Robert Downey Jr. ako Iron Man musel zomrieť

Práve Iron Man, resp. Tony Stark, resp. Robert Downey Jr., ktorého meno sa stali synonymom s touto postavou – práve táto postava a tento herec boli pri samotnom zrode Marvel Cinematic Universe. V roku 2008 dorazila prvá sólovka, ktorá naštartovala už vyše 11-ročnú sériu, ktorá tak skoro neskončí.

Práve Iron Man, spolu s Captainom Americom (Chris Evans), boli stavebnými blokmi, na ktorých sa samotné MCU vybudovalo. Fanúšikov teda nemilo prekvapilo, že obaja filmom Avengers: Endgame končia s týmto univerzom. Nakoniec to však nie je až tak zlé, keďže ani samotní herci si z toho nerobia ťažkú hlavu. Toto v nedávnom rozhovore povedal Robert Downey Jr., ktorý si uvedomoval, že ich postavy museli zomrieť:

Museli sme skončiť. Sami sme si to zvolili a vedeli sme, že je to súčasťou toho – vystúpiť z autobusu, kým sa blíži k ďalším destináciám. Istým spôsobom som kvôli tomu veľmi vytriezvel. Teším sa, že on [Chris Evans] a ja budeme vítať ostatných pri tom, ako povesia svoj oblek na klinec.

Robert Downey Jr. ako Iron Man
Zdroj: time.com

Z hľadiska pracovného to pre oboch hercov muselo byť náročné, keďže vďaka Endgame sa obaja umiestnili na rebríčku TOP 10 najlepšie zarábajúcich hercov roka 2019. Z hľadiska filmového to však pochopili. Sú dôkazmi, že v najlepšom treba skončiť, aj keď to môže byť chvíľu nepríjemné.

Ako ste reagovali v kine na odchod postáv Iron Man a Captain America? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: digitalspy.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -