Robert Pattinson bol pozitívne testovaný na COVID-19, produkcia filmu The Batman sa pozastavuje

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Robert Pattinson má koronavírus

Z brány hollywoodskeho štúdia prichádzajú nepekné správy. Produkcia filmu The Batman (2021) bola opäť pozastavená po zistení, že herec Robert Pattinson má koronavírus. Správy o tom, že náš nový Temný rytier bol pozitívne testovaný na ochorenie COVID-19, prichádzajú od zdrojov blízkych produkcie tohto filmu.

Tá bola prvýkrát pozastavená ešte na začiatku celosvetovej pandémie, pričom režisér Matt Reeves stihol nakrútiť len 25 až 30% celej snímky. Produkcia sa len nedávno opäť rozbehla v Londýne, no včera prišla správa o tom, že bola zas a raz pozastavená. Uvedeným dôvodom bolo, že sa jeden člen produkcie nakazil vírusom. Server Vanity Fair krátko na to potvrdil, že týmto členom je práve Robert Pattinson.

The Batman
Zdroj: Warner Bros. Pictures

Štúdio Warner Bros. síce potvrdilo pozastavenie nakrúcania, no k správam ohľadom pozitívne testovaného Pattinsona sa ešte oficiálne nevyjadrilo. Karanténna doba bude trvať minimálne dva týždne a nám teda neostáva nič iné, ako čakať na to, ako bude štúdio v tejto situácii pokračovať.

Premiéra filmu The Batman je aktuálne naplánovaná na 1. októbra 2021 a je len vo hviezdach, či tento termín plánujú stihnúť. Nepochybne sa jedná o jeden z najočakávanejších filmov budúceho roka, keďže prvý trailer predstavený na online akcii DC FanDome doslova zbúral internet. A to pripomíname, že v ukážke vidíme len nakrútený obsah z 30% celej snímky.

Nákazou si prešli aj iní herci

Pattinson však nie je jediným hrdinom zo stránok DC komiksov, ktorý si prechádza podobnou situáciou. Herec Dwayne „The Rock“ Johnson, ktorý vo svete DCEU stvárni postavu Black Adama, bol rovnako pozitívne testovaný na ochorenie COVID-19.

Prostredníctvom 11-minútového videa na Instagrame oznámil, že spolu s jeho manželkou a dvoma deťmi boli pred pár týždňami nakazení. Potvrdil, že sa jednalo o jednu z najťažších situácií, ktorými si kedy prešiel. On aj jeho rodina sú už našťastie plne vyliečení. Za posledné mesiace si nákazou prešli aj mená ako Idris Elba, Kristofer Hivju, Bryan Cranston, Tom Hanks, Kevin Hart alebo Daniel Dae Kim.

Veríme, že sa Robert vylieči čo najskôr a opäť si bude môcť nasadiť plášť Temného rytiera.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -