Scenárista filmu Amazing Spider-Man 2 pracuje na novom filme zo sveta Spider-Mana od Sony

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Roberto Orci pracuje na záhadnom pavúčom projekte

Po tom, ako pracoval Roberto Orci na Amazing Spider-Man 2, ktorý znamenal koniec pre Sony univerzum Andrewa Garfielda, je tento scenárista opäť v pavúčej sieti. Orci napíše pre Sony zatiaľ nepomenovaný Spider-Man spin-off. O príbehu alebo postavách, ktoré v ňom budú vystupovať, zatiaľ nič nevieme. Film bude súčasťou Sony Spider-Verse.

Aj keď nevieme, ktoré postavy sa v Orciho spin-offe objavia, môžeme potvrdiť, že film nebude mať nič spoločné s Disneyho MCU. Namiesto toho sa bude sústrediť na Spider-Man značky, ktoré vlastní Sony. Značky, ako napríklad Venom, Morbius, Nightwatch, Silk a Silver and Black.

Výkonný viceprezident štúdia Sony Palek Patel bude na tento nový Spider-Man spin-off dohliadať spolu s kreatívnym tímom pracujúcim na ostatných Spider-Man projektoch. Sony momentálne produkuje pokračovanie Venoma a pripravuje sa na premiéru upírskej komiksovky Morbius.

Spider-man Orci
Zdroj: wallpaperaccess.com

Okrem Amazing Spider-Man 2 pracoval Orci aj na Mission: Impossible III, rebootu trilógie Star Trek a prvých dvoch Transformers filmoch. Na týchto projektoch veľmi často spolupracoval s Alexom Kurtzmanom. Pre Orciho nie je cudzia ani televízia, pracoval na seriáloch ako Havaj 5-0, Scorpion, Ospalá diera, Fringe alebo Alias.

Ďalší antihrdina?

Na ktorú postavu by mohol Orci svoj nový Spider-Man spin-off zamerať? Pozerajúc sa na doterajší prístup štúdia Sony s filmami ako Venom a Morbius, sa bude možno opäť jednať o temnejší príbeh. Fanúšikovia dokonca chcú, aby sa Orci vrátil ku svojim Fringe koreňom a napísal niečo desivejšie.

Nightwatch
Zdroj: looper.com

Avšak viacero zdrojov špekuluje o tom, že sa bude jednať o Nightwatch. Čas ovládajúci antihrdina, ktorého temná nátura a ťažká minulosť môže byť pre Orciho perfektná. Postava s takýmito schopnosťami by mohla priniesť do Sony Spider-Verse zaujímavý rozmer. Na oficiálne odhalenie tohoto záhadného projektu si ešte počkáme.

Myslíte si, že sú špekulácie pravdivé a Orci naozaj napíše scenár pre Nightwatch? Akú inú postavu by ste chceli v tomto Spider-Verse vidieť?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -