Rockstar Steez tour pt. 2? Samey, Zayo, Ego, Yzomandias, KHANS a ďalší na 11 zastávkach!

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Rockstar Steez tour pt. 2

Ak sledujete členov skupín Haha Crew alebo KHANS, určite viete, že sa chystá nová koncertná šnúra. Po minuloročnom úspešnom Rockstar Steez tour pt. 1, ktorej priebeh si môžete pozrieť v tomto videu, sme sa konečne dočkali druhej časti. Čo všetko nám teda ponúkne Rockstar Steez tour pt. 2? Samey, Zayo, Ego, Yzomandias, KHANS a ďalší interpreti sa nám ukážu na minimálne jedenástich zastávkach!

Samey
Rockstar Steez tour pt. 1, Zdroj: czechmag.cz

Celé turné vypukne už 10.11. v Pražskom Rock Café a bude pokračovať na Slovensko a späť do Čiech. Tešiť sa môžme na pesničky zo Sameyovho albumu Mama Neviem Kedy Prídem Domov, no aj na nové, ktoré vydal po ňom. Niektoré v spolupráci s Egom či Yzomandias. Okrem toho sa nám predvedie aj nová chlapčenská skupina KHANS (Ku Hviezdam A Nikdy Späť), ktorej sa tento rok podarilo vydať skvelý debutový album. Ten sme vám predstavili v predošlom článku. Pred pár dňami ale Dalyb oznámil, že nebude ani na jednej zo zastávok. Dôvod však neuviedol.

KHANS
KHANS, Zdroj: banger.cz

Čo je to FCK THEM

Haha Crew aj KHANS patria pod label FCK THEM. FCK THEM začínal ako youtubeový kanál. Jeho zakladateľom je Michal „yak.sha“ Novotný, no počas rokov pôsobenia sa rozhodli vytvoriť aj viacej projektov mimo hudby. Majú napríklad rozbehnutú vlastnú kolekciu oblečenia. Na tomto kanáli vydáva svoje klipy a pesničky mnoho raperov novej vlny. Niektorými z nich sú okrem chalanov z Haha Crew a KHANS aj Radikal Chef, Gleb a na začiatku svojej kariéry aj svetoznámy Tekashi 6ix9ine. Okrem toho sa na ňom vydávajú známe videá One day with…/One weekend with…, v ktorom nám ukazujú deň či viac dní slovenských hviezd.

Kde zoženiete lístky?

Lístky na toto turné sa dajú kúpiť na stránke tootoot.fm. V Bratislave sa už robehla druhá vlna za 12 eur. Prvá vlna lístkov zmizla behom pár dní. Snáď sa môžeme tešiť aj na video z celého turné.

Samey tour
Rockstar Steez tour pt. 1, Zdroj: refresher.cz

Harmonogram turné:

10.11. – Praha, Rock Café
16.11. – Banská Bystrica, Urban Spot
17.11. – Bratislava, Babylon
30.11. – Levice, Theatro
7.12. – Poprad, Rock Fabric
14.12. – Senica, The Last Tee
21.12. – Košice, Collosseum
26.12. – Spišská Nová Ves, Kalea Club
27.12. – Trenčín, Stejdž
28.12. – Ostrava, Barrák
29.12. – Jablunkov, Rock Café Southock

Tak čo, vidíme sa s vami na niektorej z týchto zastávok, alebo táto hudba nie je to pravé pre vás? Vyjadrite sa v komentároch!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -