FilmyNovinky

Rocky a Drago si to po 34 rokoch rozdali vo vymazanej scéne z filmu Creed 2!

Od legendárneho súboja medzi Rockym a Ivanom Dragom vo filme Rocky IV ubehlo už neuveriteľných 34 rokov. Stretnutia dvoch rivalov po dlhých rokoch sme sa dočkali až v snímke Creed II, kde sa proti sebe dokonca postavili aj v ringu. Samozrejme, spravili tak iba ako tréneri svojich zverencov Adonisa Creeda a Viktora Draga.

Herec Sylvester Stallone však na svojom Instagrame zdieľal video z natáčania scény, ktorá sa do pokračovania filmu Creed nakoniec nedostala. Podľa jeho slov je to veľká škoda, no keby bolo na nás, scénu by sme z finálneho výtvoru taktiež vynechali. Rocky Balboa a Ivan Drago si totižto aj po rokoch dali poriadne do držky…

Rocky

Zdroj: ew.com

Rocky a Drago opäť proti sebe

Na videu z natáčania môžeme vidieť StallonehoDolpha Lundgrena, ako si nacvičujú svoj pästný súboj plný hnevu. Ivan Drago zasadzuje prvé dva údery, no ikonický boxerista Rocky Balboa na seba nenecháva dlho čakať.

Scéna sa mala odohrávať v nemocnici, v ktorej ležal Adonis po jeho prehre s mladším Dragom. Adonis bol vo veľkých bolestiach a povedal Rockymu, aby odišiel. V tej chvíli sa objavil Drago, ich promotér a natáčací štáb, ktorí mali ísť hore obťažovať porazeného bojovníka. Vtedy prichádza na scénu Rocky, ktorý ich zastavil.

BOHUŽIAĽ toto bolo skoré nacvičovanie krátkeho súboja. Rocky ho mal mať s Dragom v Creed 2, no nanešťastie to bolo vystrihnuté… Čo už…

Okrem iného bola z filmu vytrihnutá aj scéna, v ktorej sa mal Drago dočkať nejakej formy vykúpenia. Stále však dúfa, že si tento element ušetria pre film Creed 3. Sylvester Stallone sa so svojou úlohou Rockyho už síce rozlúčil, no Dolph Lundgren stále verí, že sa Sly objaví aj v pokračovaní.

Čo hovoríte na krátku bojovú scénu, ktorá sa nakoniec do filmu nedostala? Boli by ste radi, ak by sa tam objavila?

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Reštart série Sám Doma na Disney+ spoznal svoju náhradu za Kevina

  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  Pridaj komentár