Gomez a Morticia sú späť v novej ukážke na animovanú Rodinu Addamsovcov!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Kultová Rodina Addamsovcov je späť v novej podobe! Štúdio MGM zverejnilo nový trailer na animovanú adaptáciu jednej z najobľúbenejších amerických rodín. Projekt bol ohlásený už v roku 2017 a pôjde o prvý celovečerný animovaný film o tejto rodinke. Okrem komiksovej predlohy však počas 60. rokov dostali svoj vlastný televízny seriál.

Neskôr, v 90. rokoch prišli dva filmy, ktoré si pamätáte asi najlepšie. Nejaké pokusy o stop-motion verziu boli aj od temného režiséra Tima Burtona, no nakoniec to padlo. Dnes sa teda pozeráme na animovanú rozprávku, ktorú si užije snáď každá veková kategória. Nezabudnite si teda nižšie pozrieť prvý oficiálny trailer.

Rodina Addamsovcov prichádza s novým trailerom

Na režisérskej stoličke sedia Conrad Vernon a Greg Tiernan, ktorí majú na konte filmy ako Buchty a klobásyShrek 2 či Madagaskar 3. Je vidno, že si zobrali značnú inšpiráciu originálnou komiksovou sériou od Charlesa Addamsa. Napríklad taký Gomez vyzerá presne ako jeho komiksová verzia postavy, ktorú po prvýkrát predstavili ešte v roku 1938.

Tým hlavným lákadlom na film sú však mená, ktoré postavám prepožičali svoje hlasy. Tešiť sa môžeme na Oscara Isaaca ako Gomez, Charlize Theron ako Morticia, Chloe Grace Moretz ako Wednesday, Finna Wolfharda ako Pugsley, Nicka Krolla ako strýko Fester alebo Bette Midler ako stará mama!

Film si v kinách užijeme už 11. októbra 2019. Tak čo, tešíte sa naň?

Zdroj: theverge.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -