FilmyTrailery

Gomez a Morticia sú späť v novej ukážke na animovanú Rodinu Addamsovcov!

Kultová Rodina Addamsovcov je späť v novej podobe! Štúdio MGM zverejnilo nový trailer na animovanú adaptáciu jednej z najobľúbenejších amerických rodín. Projekt bol ohlásený už v roku 2017 a pôjde o prvý celovečerný animovaný film o tejto rodinke. Okrem komiksovej predlohy však počas 60. rokov dostali svoj vlastný televízny seriál.

Neskôr, v 90. rokoch prišli dva filmy, ktoré si pamätáte asi najlepšie. Nejaké pokusy o stop-motion verziu boli aj od temného režiséra Tima Burtona, no nakoniec to padlo. Dnes sa teda pozeráme na animovanú rozprávku, ktorú si užije snáď každá veková kategória. Nezabudnite si teda nižšie pozrieť prvý oficiálny trailer.

Rodina Addamsovcov prichádza s novým trailerom

Na režisérskej stoličke sedia Conrad Vernon a Greg Tiernan, ktorí majú na konte filmy ako Buchty a klobásyShrek 2 či Madagaskar 3. Je vidno, že si zobrali značnú inšpiráciu originálnou komiksovou sériou od Charlesa Addamsa. Napríklad taký Gomez vyzerá presne ako jeho komiksová verzia postavy, ktorú po prvýkrát predstavili ešte v roku 1938.

Tým hlavným lákadlom na film sú však mená, ktoré postavám prepožičali svoje hlasy. Tešiť sa môžeme na Oscara Isaaca ako Gomez, Charlize Theron ako Morticia, Chloe Grace Moretz ako Wednesday, Finna Wolfharda ako Pugsley, Nicka Krolla ako strýko Fester alebo Bette Midler ako stará mama!

Film si v kinách užijeme už 11. októbra 2019. Tak čo, tešíte sa naň?

Zdroj: theverge.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár