Už toto leto sa Rodinka úžasných vráti do akcie! Ako si poriadia s úplne novým záporákom?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Neuveriteľne dlhých 14 rokov sme čakali, no konečne sme sa dočkali. Už toto leto totižto uvidíme animák Rodinka úžasných 2, ktorý si pre nás pripravilo štúdio Disney•Pixar. V Amerike sa už dokonca spustil predpredaj lístkov na špeciálne premietania, a spolu s ním prišiel aj krátky Sneak Peek, na ktorý sa dnes pozrieme. Ten samozrejme obsahuje niekoľko nových scén, ktoré sme doteraz v traileroch nevideli. Najviac pravdepodobne zaujme hneď niekoľko nových záporákov, ktorí sa vo filme objavia. Už teraz sa tak môžeme tešiť na plno akcie, nádherne prepracovanú animáciu a čaro, ktoré niesla aj prvá časť. Poďme sa teda pozrieť na to, čo si pre nás pokračovanie pripraví!

rodinka úžasných 2 trailer
Zdroj: youtube.com

O čom bude Rodinka úžasných 2?

Do vedenia rodiny sa tentokrát dostane Helen (Holly Hunter), zatiaľ čo Bob ostane doma s DashomViolet a Jack-Jackom. Dôležitou novinkou je aj to, že väčšiu rolu vo filme dostane aj postava Frozone, ktorého dabuje Samuel L. Jackson. Netreba zabudnúť ani na to, že sa konečne v celej svojej kráse ukážu Jack-Jackove schopnosti. Potvrdilo sa teda, že hviezdou pokračovania bude práve Helen, zatiaľ čo si celá rodinka a Frozone musia nájsť spôsob, ako budú spolupracovať. Na scéne sa však ukáže aj nový záporák, ktorý nesie meno Screen Slaver. Ten bude pomocou televíznych obrazoviek hypnotizovať divákov a iných superhrdinov, ktorí sa postavia Rodinke úžasných!

Mnoho z nás si Rodinku úžasných obľúbilo ešte ako deti, a teraz sme všetci o 14 rokov starší. Dovolím si tak povedať, že sa v kinosálach stretne väčšie percento starších ľudí. A že ste si stihli medzi filmami spraviť potomka? Tak to im určite treba ukázať prvú časť, a zobrať ich na pokračovanie! Všetci sa v kine totižto stretneme už 2. augusta, a spolu si vychutnáme chvíľku nostalgie. Tak čo, tešíte sa?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah