Rodinka Úžasných 2 sa konečne ukazuje v poriadnom traileri! Bude to stáť za to?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Po 14 rokoch sú späť! Máme však čakať rovnakú kvalitu?

Pixar je nepochybne jedno z najlepších štúdií, ktoré dnes naplno funguje. Avšak, ani perfektné štúdio nedokáže vždy urobiť perfektný film. Nie, zatiaľ sa im nepodarilo urobiť otrasný film, no každý fanúšik vie, že práve pokračovania nie sú ich silnou stránkou. Potvrdiť to môžu dvojka a trojka Aút alebo druhé Príšerky. Iba Toy Story sa zatiaľ drží ako ich jediná perfektná séria, i keď Hľadá sa Dory bola pomerne blízko.

Ako to teda bude s Rodinkou Úžasných 2? Nuž, na to sme veľmi zvedaví, keďže toto pokračovanie bolo napísané rovno po prvom filme, len sa nikdy nesfilmovalo. Tvorcovia nám už pár mesiacov sľubujú, že bude nadväzovať rovno na udalosti prvého filmu, no a je to práve dnes, kedy sa na to môžeme konečne pozrieť. Čo sa teda zmenilo, aká je animácia a aký je vlastne príbeh filmu? Prvý trailer vám napovie.

Nuž, vyzerá to tak, že tvorcovia to mali premyslené naozaj dobre. Reakcie z internetu sú však pomerne zmiešané. Niekto vraví, že to je zase to isté, len s tým, že teraz na vlastnú päsť bude bojovať mamička, iní sú zase nespokojní, že nevideli Boba a deti v akcii. Každopádne, je to len teaser a my sme si viac než istí, že akcie celej rodiny sa dočkáme v nasledujúcich traileroch. Treba si uvedomiť, že sledujeme Pixar film a nie komiksovku, i keď sa to pri Rodinke Úžasných môže zdať ako to isté. My sme však zatiaľ nadšení a pevne veríme, že nás čaká rovnako dobrý film, ako v roku 2004. Režisér Brad Bird nám to koniec koncov garantuje.

Páčil sa vám trailer? Čo zatiaľ vravíte na pokračovanie tejto milovanej Pixarovky? Ste z ukážky sklamaní? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -