Podkopávač útočí v nových olympijských záberoch z animáku Rodinka úžasných 2!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zatiaľ čo sme olympijskú medailu ešte nevyhrali, tešiť sa môžeme aspoň z nových záberov na pripravované filmy. V sobotu sme sa totižto dočkali vôbec prvého pohľadu na animák The Grinch, ktorý bol odvysielaný počas zimných olympijských hier 2018 v Pjongčangu. Dnes tu však máme ešte väčšiu nádielku – Rovno dva olympijské teasery na očakávané pokračovanie Rodinky úžasných. Štúdio Disney•Pixar nám dáva jasne najavo, že sa máme tešiť na túto stredu, 14. februára. Už na Valentína by sme sa tak mali dočkať niečoho väčšieho, pravdepodobne traileru alebo klipu z filmu. Poďme sa však pozrieť na to, čo nám prezradili dva nové teasery.

Okrem Dasha na korčuliach a Violet na snowboarde (tieto scény sa do filmu nedostanú) sme videli aj nové zábery priamo z filmu. Tie nám jasne ukazujú, že súčasťou príbehu bude aj Podkopávač (The Underminer), ktorého sme mohli vidieť na konci prvej časti. Je však otázne, či bude práve on hlavným záporákom filmu. V tomto článku sme sa totižto dozvedeli, kto iný by v pokračovaní mohol proti rodinke úžasných bojovať. Dúfajme teda, že sa už v stredu dozvieme viac. Okrem ZOH sa Rodinka úžasných 2 ukázala aj na Fashion weeku, kde sme mali možnosť spozorovať dva nové plagáty. Na jednom z nich samozrejme nemohla chýbať Edna Módna, návrhárka oblekov pre superhrdinov!

Čo nám ukáže Rodinka úžasných 2?

Do vedenia rodiny sa tentokrát dostane Helen (Holly Hunter), zatiaľ čo Bob ostane doma s Dashom, Violet a Jack-Jackom. Dôležitou novinkou je aj to, že väčšiu rolu vo filme dostane aj postava Frozone, ktorého dabuje Samuel L. Jackson. Netreba zabudnúť ani na to, že sa konečne v celej svojej kráse ukážu Jack-Jackove schopnosti. Potvrdilo sa teda, že hviezdou pokračovania bude práve Helen, zatiaľ čo si celá rodinka a Frozone musia nájsť spôsob, ako budú spolupracovať.

rodinka úžasných 2
Zdroj: fanfest.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -