FilmyTrailery

Podkopávač útočí v nových olympijských záberoch z animáku Rodinka úžasných 2!

Zatiaľ čo sme olympijskú medailu ešte nevyhrali, tešiť sa môžeme aspoň z nových záberov na pripravované filmy. V sobotu sme sa totižto dočkali vôbec prvého pohľadu na animák The Grinch, ktorý bol odvysielaný počas zimných olympijských hier 2018 v Pjongčangu. Dnes tu však máme ešte väčšiu nádielku – Rovno dva olympijské teasery na očakávané pokračovanie Rodinky úžasných. Štúdio Disney•Pixar nám dáva jasne najavo, že sa máme tešiť na túto stredu, 14. februára. Už na Valentína by sme sa tak mali dočkať niečoho väčšieho, pravdepodobne traileru alebo klipu z filmu. Poďme sa však pozrieť na to, čo nám prezradili dva nové teasery.

Okrem Dasha na korčuliach a Violet na snowboarde (tieto scény sa do filmu nedostanú) sme videli aj nové zábery priamo z filmu. Tie nám jasne ukazujú, že súčasťou príbehu bude aj Podkopávač (The Underminer), ktorého sme mohli vidieť na konci prvej časti. Je však otázne, či bude práve on hlavným záporákom filmu. V tomto článku sme sa totižto dozvedeli, kto iný by v pokračovaní mohol proti rodinke úžasných bojovať. Dúfajme teda, že sa už v stredu dozvieme viac. Okrem ZOH sa Rodinka úžasných 2 ukázala aj na Fashion weeku, kde sme mali možnosť spozorovať dva nové plagáty. Na jednom z nich samozrejme nemohla chýbať Edna Módna, návrhárka oblekov pre superhrdinov!

Čo nám ukáže Rodinka úžasných 2?

Do vedenia rodiny sa tentokrát dostane Helen (Holly Hunter), zatiaľ čo Bob ostane doma s Dashom, Violet a Jack-Jackom. Dôležitou novinkou je aj to, že väčšiu rolu vo filme dostane aj postava Frozone, ktorého dabuje Samuel L. Jackson. Netreba zabudnúť ani na to, že sa konečne v celej svojej kráse ukážu Jack-Jackove schopnosti. Potvrdilo sa teda, že hviezdou pokračovania bude práve Helen, zatiaľ čo si celá rodinka a Frozone musia nájsť spôsob, ako budú spolupracovať.

rodinka úžasných 2

Zdroj: fanfest.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár