Kto bude hlavným záporákom vo filme Rogue One: A Star Wars Story?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

eď nám Ben Mandelsohn oznámil prvého možného záporného hrdinu vo filme Rogue One, povedal, že bude viac  nebezpečnejší ako samotný Darth Vader.  Oficiálne zdroje k nám ešte nedorazili, ale podľa MakingStarWars sa práve teraz môžeme zoznámiť z rebelom, ktorý nás neminie.

V tomto príbehu nás čaká malá armáda rebelov, ktorí sa ucitnú na veľmi dôležitej misii. Ukradnúť plány pre pôvodnú Hviezdu smrti. Nový film nám zapadne do Star Wars: Nová nádej z roku 1977. Hovorí sa, že sa vo filme ukáže Darth Vader, ktorý si zahrá niektoré, pre film dôležité role.  V skutočnosti však nie je Darth Vader ten, ktorého by sa mali naše hlavné postavy báť. Vodca, alebo taktiež rebel? Všetko nasvedčuje tomu, že bude spojený s Galaktickou Ríšou. Postavu by si mal zahrať Ben Medelsohn, ale ešte to nebolo sto percentne potvrdené.

Ak si  myslíte, že hlavou zápornou postavou je Grand Moff Tarkin, ktorého ste mohli vidieť vo filme Star Wars: Nová nádej a Star Wars: Pomsta Sithov, nemusíte byť až tak na omyle. Tento charakter by sa v novom filme mal ukázať a určite nebude chýbať ani jeho dlhý plášť. Mohol by to byť nový znak záporáka? Tento plášť by mal byť obrovský a majestátny. Bielej farby so štrbinou na dolnej zadnej strane.

Opäť platí, že nebolo odhalené všetko. Rád by som sa taktiež ako aj vy dozvedel viac, ale MakingStarWars nám samozrejme neodhalili všetko a ešte sa nedozvieme všetko o postave z temnej strany. Je však isté, že túto postavu si nezahrá herec Mads Mikkelsen. Jeho charakter bude úplne iný a uzemnený úplne v inom smere. Kto teda bude nakoniec záporný hrdina? Určite sa máme tešiť a všetko sa už časom dozvieme. Predsa len, čas sa kráti a film k nám dorazí už na konci roku, V kinách by sa mal ukázať 16.decembra 2016.

 

 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -