Krásna Megan Fox si to v novom traileri akčného filmu Rogue rozdá s divokou šelmou

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nový trailer k dobre vyzerajúcemu akčnému filmu Rogue dorazil a svojou prítomnosťou nás potešila aj Megan Fox. Scenárista M.J. Bassat si na tomto kúsku dal skutočne záležať a nadchádzajúca novinka sľubuje šialené bojové sekvencie, ktoré divákom toto leto zaručene chýbajú.

Trailer k filmu Rogue

Výbuchy, lietajúce guľky a odvážny pokus o útek. To všetko môžeme vidieť v najnovšom traileri, avšak nie každý naplánovaný krok prebehne podľa predstáv. Skupina žoldnierov, ktorú vedie Megan Fox, musí totižto okrem afrického gangu bojovať proti neskrotnej levici. Tá posúva tón filmu z akčného žánru do hororu a úloha je jednoznačná. Prežiť sériu útokov a zachrániť toľko nevinných, koľko to len bude možné.

Svojimi hereckými výkonmi nás potešia aj známe tváre ako Greg Kriek (Black Mirror), Jessica Sutton (Escape Room), Calli Taylor (The Courier), Brandon Auret (District 9), Adam Deacon (Red) a Sisanda Henna (This Life). Na písaní scenáru sa okrem Bassetta podieľala aj jeho manželka Isabel Basset.

Rogue trailer
Zdroj: reddit.com

Čo môžeme od filmu Rogue očakávať?

Rogue sa sústreďuje na skupinu žoldnierov vedenou ženou menom Samantha O’Hara (Megan Fox). Celý tím sa spoločne poberá do Afriky, kde začne „nevinná“ misia na záchranu rukojemníkov.

Situácia sa začne komplikovať v momente, kedy sa zo slabého povstaleckého gangu stáva skupina nemilostných zabijakov. Tím tak musí čeliť brutálnemu krviprelievaniu, ale to nie je zďaleka všetko. Na zoznam nepriateľov sa pridá aj obrovský CGI lev, s ktorým by ste sa stretnúť nechceli.

Na základe vypusteného traileru od filmového štúdia Lionsgate však vieme potvrdiť, že táto akčná jazda sa v kinách neobjaví. Namiesto toho si ju budeme môcť od 28. augusta vychutnať len v digitálnej podobe.

Čo hovoríte na najnovší trailer k filmu Rogue, v ktorom nás po dlhej dobe prekvapila aj Megan Fox? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -