Režisér Nightcrawlera sa vracia s prvým trailerom na Roman J. Israel, Esq. s Denzelom Washingtonom v hlavnej roli!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Roman J. Israel, Esq. trailer nám predstavuje druhý film režiséra Dana Gilroya, známeho vďaka filmu Nightcrawler!

Jeden z najväčších oscarových odpadlíkov za posledné roky? Rozhodne tu vravíme o filme Nightcrawler z roku 2014. Ten má na svedomí režisér a scenárista Dan Gilroy, pre ktorého to bol režijný debut. No a práve tento film sa postaral o veľké rozdelenie fanúšikov na vtedajších oceneniach akadémie. Podľa mnohých mal Nightcrawler mať hneď niekoľko veľkých oscarových nominácií, no skončil iba s jednou, a to za scenár. A síce boli filmy z roku 2014 úžasné, Nightcrawler mal rozhodne byť medzi nimi!

Podarí sa teda Gilroyovi prebojovať na Oscary tento rok? Teraz na nás totižto mieri s naozaj skvelo vyzerajúcou drámou (aj divne znejúcou), Roman J. Israel, Esq. V hlavnej roli si zahrá Denzel Washington, ktorý sa svojej role zhostil na plno. Prečo? Ten si totiž nechal kvôli tomuto filmu odstrániť svoje medzi-zubné výplne. Tomu sa vraví oddanosť, no nás predovšetkým zaujíma, či to skutočne stálo za to. Súdiac podľa tohto traileru to však vyzerá na ďalší filmový skvost!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=CItEtnp3nPY]

O skvelé hranie, réžiu aj scenár je teda postarané, nám to teda zaváňa oscarovými nomináciami. Ak ste čítali náš článok o oscarovom analytikovi, viete, že tento film je medzi zastúpenými a predovšetkým, Denzel vraj mieri na ďalšiu výhru. Netreba však zabúdať, že ľudia si za rok 2014 ako najlepšieho herca zvolili práve Gyllenhaala, ktorý bol na akadémii totálne ignorovaný. Mnoho ľudí to vyčíta predovšetkým distribútorovi Nightcrawlera, ktorým bol Open Road Films. No a asi aj to je dôvod, prečo tento film vzniká pod taktovkou Columbia Pictures. Naša premiéra ešte nebola stanovená. My ale dúfame, že ak bude tento film skvelý, nebude na akadémii vynechaný ako Gilroyov Nightcrawler! Lebo to bola drsná rana pre všetkých filmových fajnšmekrov!

Čo vravíte na film Nightcrawler? Tešíte sa na ďalší film od Dana Gilroya? Čo vravíte na Denzelove zubné rozhodnutie? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -