Romantická komédia The Lovebirds na Netflixe dostala nový trailer a dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najčítanejšie za 7 dní

Keďže sú momentálne všetky kiná zatvorené, musíme pozerať filmy doma online. Jednou z možností, ako ich pozerať, je sledovanie cez platformu Netflix. Netflix nedávno odkúpilo práva na romantickú komédiu The Lovebirds, ktorá pôvodne mala vyjsť v kinách pod taktovkou štúdia Paramount Pictures. Pre koronavírus to však bude vysielať Netflix, a preto nám bola odhalená nová premiéra filmu The Lovebirds a s ňou prišiel aj nový trailer.

Kedy sa na film môžeme tešiť?

Film si budeme na Netflixe môcť pozrieť od 22. mája 2020. Hlavné postavy vo filme stvárňujú herci Kumail Nanjiani (Srdcu nerozkážeš) a Issa Rae (Awkward Black Girl). Film sa zameriava na vzťah dvojice, ktorá je omylom vtiahnutá do vraždy, ktorú však nespáchali. Keďže cesta za očistením ich mien nebude vôbec jednoduchá, obaja musia prísť na to, ako oni aj ich vzťah môžu prežiť noc.

kumail nanjiani a issa rae
Zdroj: popsugar.co.uk

Režisérskej stoličky sa ujal Michael Showalter a scenár napísali Aaron Abrams a Brendan Gall. Ďalej uvidíme aj hercov Paula Sparksa, Annu Camp a Kyla Bornheimera. Film mal mať pôvodne premiéru na festivale v Austine s názvom Southwest Film Festival a neskôr vyjsť 3. apríla aj v kinách. Festival sa však podobne ako väčšina akcií v dnešnej dobe zrušil pre koronavírus a film v kinách nevyjde, pozrieme si ho rovno na Netflixe.

Trailer

S dátumom vydania nám platforma priniesla aj nový trailer. Ten vyzerá takto:

Trailer nám zo začiatku ukázal pár romantických chvíľ tohoto páru. Tie sa však po chvíli zmenili na spleť akčných a zábavných záberov. Mohli sme vidieť, ako si „falošný policajt“ požičal ich auto, spáchal vraždu a vina padla na nich dvoch. Oni preto ušli a rozhodli sa, že vyriešia túto vraždu na vlastnú päsť, čo však viedlo k rade vtipných momentov, ktoré určite uvidíme aj vo filme.

Trailer nám dal ukážky z filmu, ktoré nám sľubujú kvalitný film, v ktorom si každý nájde to svoje. Či už ste milovníkom akčných filmov, romantický filmov alebo komédií, tento film ma našliapnuté na to, aby sa páčil všetkým. To, či taký naozaj bude, si môžeme overiť jeho pozretím takmer presne o mesiac na platforme Netflix.

Premiéra a nový trailer Netflix filmu The Lovebirds odhalené. Tešíte sa? Plánujete si pozrieť tento film? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroje: comingsoon.net, wikipedia.org

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -