Zoë Kravitz hľadá svojich ex priateľov v novom romantickom seriáli High Fidelity

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vrátili by ste sa niekedy ku svojmu ex partnerovi? Pretože herečka Zoë Kravitz určite áno. Možno si pamätáte na kultovú komédiu Sex, dievčatá, čokoľvek z roku 2000, v ktorej si hlavnú úlohu strihol herec John Cusack. Ide o filmovú adaptáciu novely Všetky moje lásky od spisovateľa Nicka Hornbyho z roku 1995.

Tento rok sa dočkáme seriálovej adaptácie High Fidelity, o ktorú sa postará stanica Hulu. V hlavnej úlohe uvidíme krásnu Zoë Kravitz ako Rob – cynickú, stále nespokojnú a nešťastnú majiteľku obchodu s platňami v Brooklyne. Svoje nudné dni trávi zabíjaním času so svojimi kolegami Da’Vine Joy Randolph (Dolemite Is My Name) a Davidom H. Holmesom (The Tick).

High Fidelity
Zdroj: imdb.com

Trailer na romantický seriál High Fidelity

Jej jedinými záľubami sú hudba, popkultúra a plač nad svojimi bývalými priateľmi. To by sme si s ňou celkom rozumeli, no nie? Rozhodne sa teda so svojim životom niečo robiť a navštívi tak svojich 5 ex priateľov, s ktorými prežila tie najťažšie rozchody. Medzi nich patria tváre ako Jake LacyKingsley Ben-AdirIvanna Sakhno alebo Thomas Doherty.

Tešiť sa môžeme na 10 častí, ktoré začnú vychádzať už 14. februára 2020. Presne na Valentína je tak ten správny čas, kedy zavolať svojej/svojmu ex a dať nevinný Hulu & Chill. Scenár majú na starosti Veronica West a Sarah Kucserka, zatiaľ čo sa o produkciu postará aj herečka Zoë Kravitz.

Bude veľmi zaujímavé sledovať tento príbeh z pohľadu ženy, keďže vo filme z roku 2000 je hlavou postavou zúfalý muž. Tešíme sa aj na Zoë Kravitz v hlavnej úlohe, ktorá má aktuálne plnú hlavu natáčania filmu The Batman (2021). V ňom ju uvidíme ako ikonickú Catwoman, kvôli ktorej si ostrihala vlasy na krátko a vzdala sa svojich dredov práve z tohto seriálu.

Stanica Hulu je úžasným výberom na výrobu romantickej komédie, čo nám potvrdil aj podarený seriál Four Weddings and a Funeral. Aj on bol adaptáciou známeho filmu a preto veríme, že sa bude podobne dariť aj seriálu High Fidelity. Nuž, dozvieme sa vo februári.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Čo hovoríte na prvý trailer? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -