Koľko sa toho zmenilo vo filme Solo: A Star Wars Story po výmene režisérov?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Koľko toho zmenil režisér Ron Howard vo filme Solo: A Star Wars Story?

Ak sa tu niektorí z vás už neviete dočkať filmu Star Wars: The Last Jedi, isto vás poteší, že na ďalší Star Wars film si počkáte len pár mesiacov. Toľko sa sústreďujeme na epizódu VIII, až všetkým uniká, že ďalšia Star Wars kapitola je už takmer pripravená. Aj vy si stále myslíte, že Solo: A Star Wars Story je stále ešte len projekt vo výrobe? Nuž, myslíte si zle. Názov síce Lucasfilm odhalil trošku neskôr, no v skutočnosti bude príbeh o mladom Hanovi Solovi čoskoro pri nás. Natáčanie sa totiž už dávno skončilo, no a film je dokonca tak blízko, že o chvíľu dostaneme trailer.

Premiéra filmu Solo: A Star Wars Story je totižto naplánovaná na 25. mája 2018 čo znamená, že v podstate tu vravíme o dokončenom filme. Po ročnej prestávke od Star Wars si teda užijeme hneď dva filmy počas šiestich mesiacov. Je teda dosť možné, že trailer dorazí s príchodom epizódy VIII. No a keďže teda rozprávame o takmer dokončenom filme, aj tvorcovia už môžu čo-to prezradiť. Ak si pamätáte, Ron Howard totiž nebol prvým režisérom tohto filmu.

Najprv na režisérskych stoličkách sedelo duo Lord-Miller, ktorí dostali vyhadzov po 4 mesiacoch natáčania. Veľa ľudí sa teda pýtalo, koľko z ich práce vo filme vlastne uvidíme. No a konečne poznáme odpoveď. Podľa všetkého vraj oscarový režisér Ron Howard pretočil takmer celý film, no a dokonca až za dvojnásobne väčší rozpočet. Toto je teda ozaj zaujímavé, keďže režisérsky kredit získate keď pretočíte aspoň 51% pôvodného materiálu. Howard to však zobral celé do svojich rúk, a podľa všetkého tu vravíme o 90% Howardovom filme. To je samozrejme skvelé, keďže režisérska vízia dostala potrebnú slobodu. My sa teda už veľmi tešíme. Howardov spokojný prístup k projektu nám dáva veľkú dôveru vo výsledný film. Každopádne, tento režisér nám už dávno ukázal, že patrí medzi najtalentovanejších.

Oficiálne logo filmu Solo: A Star Wars Story
Oficiálne logo filmu Solo: A Star Wars Story; Zdroj: starwars.com

Ste radi, že Ron Howard prerobil takmer celý film o Hanovi Solovi? Tešíte sa na film? Čo vravíte na päťmesačnú prestávku medzi dvoma momentálne prichádzajúcimi Star Wars filmami? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -