Pôvodný predstaviteľ Hellboya sa mohol vrátiť aj v novom filme. Prečo túto úlohu odmietol?

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Ron Perlman sa ako Hellboy už pravdepodobne nevráti

Minulý rok nám priniesol režisér Neil Marshall nový pohľad na obľúbeného komiksového pekelníka Hellboya. Film fanúšikov a kritikov rozdelil a už teraz si naň málokto spomenie. Avšak potenciál tam bol. A aj keď herec David Harbour odviedol skvelú prácu, Ron Perlman ostáva neprekonaný. Fanúšikovia rozhodli, že Hellboy je len jeden.

Perlman predviedol v réžii Guillerma del Tora nezabudnuteľný výkon, ktorý sa stal okamžite ikonickým. Perlman sa na adresu rebootu vyjadril, že mu chýba čaro a hravosť del Torovej vízie. S týmto sa zhodne asi väčšina ľudí. V nedávnom rozhovore Perlman prezradil, že mu bola ponúknutá rola v reboote ešte predtým, ako ju dostal Harbour. Takto sa k tomu vyjadril:

„Guillermo del Toro je jeden z najzaneprázdnenejších režisérov súčastnosti a to je jeden z hlavných dôvodov, prečo Hellboy 3 nikdy nevznikol. Guillermo sa do toho nemohol pustiť mysliac na všetky projekty, ktoré mal naplánované. V reboote som mal možnosť účinkovať, ale nakoniec som sa rozhodol, že jediný Hellboy, ktorého by som hral, je ten v réžii del Tora. Takže som od toho odstúpil. Film som nevidel a ani o ňom veľa nepočul. Poprial som novým tvorcom šťastie a šiel vlastnou cestou.“

Ron Perlman Hellboy
Zdroj: facebook.com

Budúcnosť Hellboya je neistá

Reboot Hellboya sa nedočkal veľkého úspechu, čo znamená, že pravdepodobne nedostane ďalšie pokračovanie. Ron Perlman sa v ňom ako Hellboy neukázal, avšak to neznamená, že ho v budúcnosti v tejto roli už nikdy neuvidíme. V dnešnej dobe, kedy je možné, že sa vráti Michael Keaton ako Batman, je možné všetko. Ktovie, vytúženého tretieho pokračovania sa možno jedného dňa dočkáme. A Perlmanov pokročilý vek môže byť do príbehu pútavo zakomponovaný.

Koho uprednostňujete v roli Hellboya vy? Rona Perlmana, alebo Davida Harboura? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -