Animovaná rozprávka The Powerpuff Girls sa dočká hraného spracovania. Kedy tento seriál príde na obrazovky a kde si ho budeme môcť pozrieť?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Najčítanejšie za 7 dní

The Powerpuff Girls dostane hraný seriál

Portál Deadline nám po novom priniesol vzrušujúcu novú informáciu o jednej z najobľúbenejších animovaných detských rozprávok. The Powerpuff Girls od Cartoon Network dostane hraný televízny seriál a my sa ho už nevieme dočkať.

Nový seriál bude mať na svedomí Greg Berlanti, ktorý pomohol vytvoriť univerzum Arrowverse na stanici CW. Aj hraný seriál The Powerpuff Girls vyjde na CW. Scenáristami tohto počinu budú Diablo Cody (Juno) a Heather Regnier (Veronica Mars). No namiesto jednoduchého prerobenia animovaného seriálu do hraného spracovania nás čakajú príbehy Blossom, Bubbles a Buttercup počas ich dospelosti, keď budú vo svojich dvadsiatich rokoch, po tom, ako zavesili ich superhrdinské životy na klinec.

the powerpuff girls
Zdroj: britannica.com

Detstvo troch sestier a vznik animovanej rozprávky

V detstve toho museli zvládnuť omnoho viac, než obyčajné deti. Medzi ich problémy nepatrili hádky s kamarátkami a narodeninové oslavy najkrajších chlapcov v škole. V každej epizóde sa namiesto toho pokúšali zachrániť svet a bojovali proti zákerným a zlomyseľným nepriateľom. Teraz sa musia opäť spojiť a obliecť sa do svojich uniforiem aby zas a znova pomohli svetu predísť jeho zániku.

Animovaný seriál The Powerpuff Girls začal vychádzať na stanici Cartoon Network v roku 1998. Túto rozprávku vytvoril Craig McCracken. Rozpráva o životoch troch sestier – Blossom, Bubbles a Buttercap, ktoré boli vytvorené v laboratóriu. Ich zrodenie má na svedomí Profesor Utonium, ktorý sa následne stal ich otcom. Ak by však laboratórny zrod sestier nestačil, dievčatá sú okrem toho aj superhrdinkami so zvláštnymi superschopnosťami.

the powerpuff girls
Zdroj: variety.com

Tieto schopnosti získali už pri zrode, keď Profesor pridával do hrnca „cukor, korenie a všetko pekné“, no omylom sa mu do varenia priplietla aj Chemikália X, ktorá dievčatá obdarovala schopnosťami, o ktorých ich rovesníci iba snívali. Dokážu lietať, poznajú bojové umenia, majú nadmernú silu…

A ako to už býva, s veľkými schopnosťami prichádza aj veľká zodpovednosť, ktorú sestry odvážne vzali do rúk a okrem normálneho života a chodenia do školy vo voľnom čase bojovali proti zlu. To, ako vznikli, si môžete pozrieť aj v nasledujúcom videu, ktoré je zároveň otváracou sekvenciou každej animovanej epizódy:

Čo (ne)vieme o novom seriáli?

Zatiaľ o tomto novom počine veľa nevieme. Na seriáli sa len začína pracovať, preto zatiaľ nepoznáme dátum, kedy sa ho dočkáme a ani obsadenie hlavných úloh. Jedno je však isté. Čaká nás nostalgická jazda plná akcie, emócii a skvelého príbehu a všetci sa naň už náramne tešíme.

Tešíte sa na nový hraný seriál o sestrách z The Powerpuff Girls? Vaše názory a dojmy nám nezabudnite zanechať v komentároch. 

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -