Nostalgická cesta rozprávkami, ktoré sme v detstve milovali 1. časť

Nenechajte si ujsť

Nikola Mikšová
Nikola Mikšová
Milá, mladá, pekná, usmievavá :)

Rozprávky

Každý si rád zaspomína na časy keď sme ešte boli deťmi. Žiadna škola, veľa spánku, jedla a hlavne rozprávok! Najväčšia radosť bola asi cez víkend, keď hodinu šli rozprávky a my sme mohli oprávnene zaujať miesto pred úžasným vynálezom s pohybujúcimi sa obrázkami. Na český kanál JETIX s rozprávkami od FOXU asi nikdy nezabudnem. A tiež treba pripomenúť, že vďaka týmto TV staniciam sa veľa detí naučilo rozprávať po česky.

Totally Spies Špiónky

Seriál, ktorý prekvapivo zaujal nielen dievčatá ale aj chlapcov. Najkrajšia vec bolo asi technické vybavenie Alex, Sam a Clover, ktoré dostali od Jerryho. A nesmieme zabudnúť na to, že ho aj vždy zázračne využili!

Totally Spies!

Kim Possible

Ďalší seriál, ktorý dievčatám ukázal, že nemusia byť len princezničkami. Kim, krásna roztlieskavačka a zároveň hrdinka v kapsáčoch. Tiež nesmieme zabudnúť na Kiminho kamaráta Rona aj s jeho bezsrstým potkanom Rúfusom. Nedáte si Nachos?

Kim Possible

Co je Andy?

Andy Larkin, chlapec, ktorého životom sú žartíky. Spolu s Dannym majú v rukáve vždy niekoľko dokonalých vtípkov. Andy je však správny flegmatik, ktorý ignoruje fakt, že ho celé mesto neznáša. V kanadských žartíkoch pokračuje stále a preto je vždy na čo sa dívať. Schválne, na koľko jeho výtvorov si spomeniete?

Co je Andy?

Pokémon

Nemyslím si, že k tomuto bude potreba niečo písať, každý to predsa pozná už len kvôli aplikácii Pokémon Go. No pokojne si môžeme dať minútku ticha a každý sám pospomínať na túto peknú rozprávku.

pokemon

Káčerovo

Kto by si nepamätal strýka Skrblíka a jeho troch synovcov? Viete niekto správne napísať ich mená? Odo mňa to teda nečakajte. A kto by nechcel mať trezor strýka Skrblíka a zaplávať si v ňom? Alebo mať osobného pilota, aj keď by ste skôr došli na Kamčatku ako s ním bezpečne pristáli. Káčerovo je proste rozprávka, na ktorú sa nezabúda. Ak by ste chceli znova zaplávať do starých čias, cez víkendy vám to umožní TV JOJ.

Káčerovo

Chip a Dale – Rýchla rota

Dvaja chipmunkovia, ktorí by sa vedeli pohádať aj počas apokalypsy. Spolu s Gadgetkou a Montym tvoria nerozlučný tím schopný vyriešiť každú záhadu. Samozrejme Bzučo nesmie chýbať.

Chip a Dale

Power Rangers

Ako sa vraví – Na záver to najlepšie. Power rangers bola moja srdcovka. A myslím, že nie som jediná. Kvôli čomu inému by ste chceli vstávať skoro ráno v sobotu, ak nie kvôli šiestim hrdinom, ktorí bojujú proti veľkým zlým strojom a príšerám. Musíte uznať, že to ich oblečenie, zbrane a to ako sa vedeli poskladať bolo perfektné.

Power Rangers

A na úplný koniec, by ešte bolo pekné spomenúť tradičné rozprávky Večerníčka. Maťko a Kubko, Krtko a zajačikovia Bob a Bobek. Aj vy ste vždy chceli aby deduško pustil psíka dnu?

Foto: zodiakkids.com, jetix, digitaltrends.com, ign.com, playbuzz.com, pinterest.com, tvtropes.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -