Ruby Rose opúšťa druhú sériu Batwoman, v hlavnej úlohe uvidíme novú herečku

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Ruby Rose sa nevráti ako Batwoman

Ruby Rose opúšťa DC komiksový seriál Batwoman. Stanica The CW Network plánuje obsadiť do titulnej úlohy v druhej sérii novú herečku. Rose sa pridala do Arrowverse univerza v roku 2018 v Elseworlds crossover epizódach seriálu Flash. Jej charakter dostal vlastný seriál až neskôr.

V crossoveri Elseworlds vyhľadala jej pomoc Supergirl (Melissa Benoist), Green Arrow (Stephen Amell) a Flash (Grant Gustin). Batwoman si fanúšikovia veľmi rýchlo obľúbili a aj to bol jeden z dôvodov, prečo dostala táto postava vlastný seriál. Batwoman mala premiéru začiatkom tohto roka a len nedávno sme sa dočkali jej finále.

seriál batwoman
Zdroj: people.com, icons8.com

Práve toto finále prinieslo vzrušujúce možnosti pre druhú sériu. Avšak aj keď je druhá séria Batwoman potvrdená, jej premiéra bola posunutá, podobne ako ostatné Arrowverse seriály, na január 2021. Odloženie premiéry bolo spôsobené problematickou produkciou v období koronavírusu. Vyzerá to tak, že to nebude jediný problém, ktorému bude Batwoman čeliť.

Ťažký odchod

Portál Deadline uverejnil informácie o tom, že Ruby Rose opúšťa druhú sériu Batwoman. Štúdio takto bude musieť nájsť novú herečku pred tým, ako začne produkciu. Rose sa k svojmu rozhodnutiu vyjadrila takto:

„Učinila som veľmi ťažké rozhodnutie, keď som sa rozhodla nevrátiť ako Batwoman v ďalšej sérii. Nebolo to rozhodnutie, ktoré sa mi urobilo ľahko, keďže mám obrovský rešpekt pre štáb a všetkých ostatných ľudí, ktorí na tomto seriáli pracovali vo Vancouveri a Los Angeles. Uznávam Grega Berlantiho, Sarah Schechter a Caroline Dries, nie len preto, že mi dali túto neuveriteľnú príležitosť, ale najmä preto, že ma uvítali do DC univerza, ktoré tak nádherne vytvorili. Ďakujem Peterovi Rothovi, Markovi Pedowitzovi, všetkým kreatívnym tímom z Warner Bros. a The CW, ktorí dali do tohto projektu veľa a vždy vo mňa verili. Ďakujem všetkým, ktorí pomohli urobiť prvú sériu takým úspechom. Veľmi si to vážim.“

Nová séria, nová Batwoman

Zdroj: backstage.com

Štúdio Warner Bros. a jeden z producentov seriálu Berlanti Prods sa vyjadrili v mene televízie The CW a poďakovali Rose za jej účasť na tomto projekte. Sú hrdí na to, že sa im podarilo obsadiť LGBT herečku v roli Kate Kane, ktorá je taktiež lesbicky orientovaná. Tu je ich vyjadrenie:

„Warner Bros. Television, The CW a Berlanti Productions ďakujú Ruby za jej podiel na úspechu prvej série a želáme jej do budúcna len to najlepšie. Štúdio verí v druhú sériu Batwoman a jej dlhotrvajúcu budúcnosť. Spolu s kreatívnym tímom sa už nemôžeme dočkať, kedy sa s vami podelíme o nové informácie, vrátane obsadenia novej herečky a člena LGBT komunity v nasledujúcich mesiacoch.“

Fanúšikovia Ruby Rose ako Batwoman sú z jej odchodu určite sklamaní, avšak možno to je pre seriál to najlepšie. Rose utrpela počas produkcie tohto seriálu zranenie. Jednalo sa o kaskadérsky kúsok, ktorý viedol k operácii krku. Po operácii sa Rose už nechcela podieľať na väčšine kaskadérskych kúskov. Avšak ostáva stále neznáme, či bolo práve toto dôvodom jej odchodu.

Koho by ste chceli vidieť v roli Batwoman? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -