Ryan Gosling čaká, kým mu Marvel ponúkne konkrétnu postavu. O akého superhrdinu má herec záujem?

Nenechajte si ujsť

Emma Reichmannová
Emma Reichmannová
Volám sa Emma, mám 23 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu na univerzite v Trnave. Zaujímam sa o novinky hlavne z filmového a seriálového sveta. Okrem toho ma baví hudba, knihy a občas aj technológie.

Napriek tomu, že pôvodne sa jeho meno spájalo so známou Marvel postavou Nova, Ryan Gosling prejavil záujem o iného superhrdinu

Herec pochádzajúci z Ontaria je známy množstvom či už hollywoodskych, ale aj nezávislých filmov. Aktuálne je jednou z hlavných hviezd vo filme The Gray Man, kde stvárňuje žoldnierskeho agenta CIA. Jeho hlavným nepriateľom bude Chris Evans známy najmä ako Captain America od Marvelu. Okrem Chrisa Evansa pracujú na filme v pozícii režisérov aj bratia Russovci, ktorí už tiež majú skúsenosti s marvelovskou produkciou.

Po prvotných vyvrátených špekuláciách o tom, že Ryan Gosling prijal ponuku a Marvel ho obsadil do postavy Nova, sa v nedávnom rozhovore objavila informácia, že herec by chcel stvárniť postavu známu ako Captain Canada.

Aktuálne sa najúspešnejšia franšíza všetkých čias nachádza v polovici svojej Štvrtej fázy. V tejto fáze je viditeľná snaha o rozšírenie portfólia filmových superhrdinov. Doteraz boli tak predstavené postavy ako Yelena Belova (Florence Pugh), Shang-Chi (Simu Liu), Eternals, Kate Bishop (Hailee Steinfeld), Moon Knight (Oscar Isaac) a posledným prírastkom bola Ms. Marvel (Iman Vellani). Keďže Marvel má v tejto fáze prichystaných ešte niekoľko ďalších filmov a seriálov, stále existuje dostatok postáv, ktoré doteraz predstavené neboli.

Ryan Gosling Marvel
Zdroj: denofgeek.com

Nova, Captain Canada alebo Guardian?

Počas nedávneho rozhovoru s obľúbeným redaktorom MTV Joshom Horowitzom prišla reč na to, akého superhrdinu od Marvelu by si Ryan Gosling chcel zahrať. Herec prezradil, že doteraz nebol oslovený ani pre postavu už spomínaného superhrdinu Novy, ale stále má záujem o spoluprácu s Marvelom.

Konkrétne by chcel, aby ho Marvel oslovil s postavou Captain Canada alebo Ghost Ridera. Pre upresnenie dodávame, že Captain Canada nie je tak úplne postavičkou od Marvelu. Ide o komiksového hrdinu z novín Newfoundland Herald, na základe ktorého vznikla marvelovská postava kanadskej verzie Kapitána Ameriky – Guardiana.

Ryan Gosling Marvel
Zdroj: theancestory.com

Hoci sa zdalo, že išlo z hercovej strany len o humor, je veľmi pravdepodobné, že Marvel by ho skutočne chcel mať v nejakej úlohe obsadeného. Gosling by sa tak pridal k hereckým esám ako Charlize Theron, Russel Crowe alebo Christian Bale, ktorých sme mohli vidieť v tohtoročných snímkach.

Aký máte názor? Chceli by ste vidieť Ryana Goslinga v úlohe Ghost Ridera? Dajte nám vedieť do komentárov! 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -