Pridá sa Ryan Gosling do hereckého obsadenia filmu Thor: Love and Thunder?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pravdepodobne najočakávanejším filmom Štvrtej fázy Marvel Cinematic Universe je práve posledný z nich. Film Thor: Love and Thunder uvidíme 5. novembra 2021 a už teraz o ňom vieme hneď niekoľko podstatných informácií. Jednou z hlavných postáv bude Jane Foster, ktorú si opäť strihne herečka Natalie Portman.

Z nej sa vo filme stane ženská verzia Thora, pričom fanúšikovia komiksov poznajú túto dejovú linku veľmi dobre. Vráti sa aj herečka Tessa Thompson a jej postava Valkyrie, ktorá po udalostiach Avengers: Endgame vládne ľudu Asgard. Bolo potvrdené, že si vo filme bude hľadať svoju kráľovnú, keďže ide o prvú MCU postavu s inou sexuálnou orientáciou.

thor love and thunder
Zdroj: unrealengine.com, deviantart.com, sidefx.com

Ryan Gosling vo filme Thor: Love and Thunder?

Každopádne, podľa najnovších informácií sa môže stať novou tvárou v Marvel Cinematic Universe talentovaný herec Ryan Gosling. Filmy ako Blade Runner 2049, La La Land, dráma Prvý človek či komédia Ostrí chlapci potvrdzujú, že ide o jedného z najviac všestranných hercov v Hollywoode.

Tieto klebety sa začali šíriť po tom, čo herca videli na stretnutí s režisérom Taikom Waititi. Ten má aktuálne rozrobené dva projekty, ktoré hľadajú to správne obsadenie. Ešte pred štvrtým Thorom totižto zrežíruje snímku Next Goal Wins o futbalovom tíme Americkej Samoy.

Je teda možné, že sa Ryan Gosling objaví v jednom z týchto troch projektov? Marvel Studios do svojich filmov zbiera tie najznámejšie mená, takže jeho účasť určite nie je vylúčená. A práve filmy Taika Waititiho väčšinou spájajú komédiu a drámu, v čom by Gosling vynikal.

Tak čo, chceli by ste vidieť Ryana Goslinga ako súčasť Marvel Cinematic Universe? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -