Ryan Gosling bude vlkolak. Po úspechu hororu Neviditeľný príde aj film Wolfman

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Ryan Gosling bude Wolfman

Ryan Gosling sa stáva súčasťou monster univerza. Po úspešnom horore Neviditeľný prichádza Wolfman. Je to nečakaná, ale veľmi zaujímavá voľba. Réžie sa pravdepodobne ujme Cory Finley a scenár napíše Rebecca Angelo a Lauren Schuker Blum podľa nápadu samotného Goslinga. Nič nie je isté a štúdio sa stále stretáva s potenciálnymi režisérmi. Rozhodnutie by malo prísť čoskoro.

Nie je isté ani to, ako bude táto nová verzia tohto ikonického monster filmu vyzerať. Avšak očakávame, že sa bude podobne ako Neviditeľný odohrávať v súčastnosti. Z toho môžeme vyvodiť, že tón filmu a celkové spracovanie bude skôr realistické, ako príliš štylizované. Každopádne by sme mali vzhľadom na to, aké si kvalitné projekty Gosling vyberá, očakávať kvalitu a niečo nové.

Ryan Gosling
Zdroj: syfy.com

Universal začal plánovať film Wolfman už 3 mesiace po premiére Neviditeľného. Práve obrovský úspech tohto filmu, či už u kritikov, alebo divákov, dal producentom správu o tom, že diváci chcú viac. Universal pôvodne plánoval, že sa budú tieto filmy odohrávať v tom istom svete. Avšak po obrovskom neúspechu, akým bola Múmia, sa rozhodli robiť filmy samostatne, znížiť rozpočty a zamerať ich na unikátne režisérske vízie.

Keď sa pozrieme na to, ako funguje dnešný štúdiový systém, jedná sa až o neuveriteľne múdre a odvážne rozhodnutie. Pri filme Wolfman to vyzerá tak, že Gosling bude mať veľké slovo pri smere, akým sa bude príbeh uberať. To môže byť problém, ale netreba zabúdať na to, že Gosling má nos na kvalitné projekty a má za sebou aj réžiu. Štúdiá sú voči Goslingovi veľmi ústretové.

Wolfman
Zdroj: blogspot.com

Monster filmy sú na vzostupe

Universal plánuje v tejto dobe hneď viacero menších hororov s monštrami. James Wan, Paul Feig a John Krasinski na nich pracujú. Nápad na novú verziu Wolfmana koluje v Universal už dlhú dobu a štúdiu sa veľmi pozdáva. Žeby to bol začiatok nového trendu? Malé monster filmy s unikátnou režisérskou víziou? To by sa blýskalo v mainstreamovom horore na lepšie časy.

Na tento film si každopádne ešte dlhšie počkáme. Gosling si pred ním totižto zahrá ešte v jednom filme. Avšak pri pohľade na to, ako dopadol Neviditeľný, môžeme očakávať niečo špeciálne. Táto ikonická postava je tu s nami už veľmi dlho a čaká na svoj triumfálny návrat. Dúfam, že ním Goslingov Wolfman bude.

Ryan Gosling ako vlkolak vo filme Wolfman? Viete si to predstaviť? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -