Herec Ryan Reynolds prezradil, ktorý z jeho filmov je jeho najobľúbenejší. Je to Deadpool?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Herec Ryan Reynolds začal byť populárny medzi divákmi pár rokov dozadu. Pôsobil v rôznych filmových žánroch, avšak najviac sa fanúšikom zapáčil v komédiách a v úlohe vtipkárov. Nedávno na svojom Twitteri pridal Ryan Reynolds príspevok, v ktorom prezradil, aký je jeho najobľúbenejší film. Ide samozrejme o filmy, v ktorých hral. Ktorý film vyhral toto prvenstvo sa dozviete nižšie v príspevku.

Je jeho najobľúbenejším filmom Deadpool?

Herec je zrejme najznámejší práve pre film Deadpool, vďaka ktorému ho začali milovať nie len fanúšikovia komiksov. Po úspechu prvého filmu sme sa dočkali ďalšej časti a v roku 2018 k nám teda prišlo pokračovanie – Deadpool 2. Postavu Deadpoola potom kúpilo Disney, no aj napriek tomu je v prípravách už tretia časť tohoto úspešného hrdinu.

Na Comic-Cone sa premietne nezostrihaná verzia filmu Deadpool 2!
Zdroj: latimes.com

Aj keď si Reynolds vždy veľmi pochvaľoval prácu na tejto filmovej sérii a tiež má vo veľkej obľube postavu Deadpoola, tento film nie je jeho najobľúbenejším. Veľa jeho fanúšikov zostalo šokovaných, pretože vždy brali Deadpoola ako jeho životnú rolu. Favoritom sa však stalo Reynoldsovo najnovšie dielo, ktoré ešte ani nevyšlo – Free Guy.

Free Guy

Film Free Guy je príbeh obyčajného chlapíka, ktorý žije obyčajný život. Každé ráno sa zobudí, ide do práce (do banky) a potom naspäť domov. Všetko sa však zmení, keď tento bežný muž zistí, že je len nehracou postavou vo videohre. To, že je tento film hercov najobľúbenejší, odhalil Reynolds v príspevku spolu s novými plagátmi k filmu. Príspevok vyzeral nasledovne:

Herec priamo do príspevku napísal: „Je to môj najobľúbenejší film, na ktorom som kedy pracoval.“ Je teda jasné, že aj keď u neho možno doposiaľ Deadpool viedol, Free Guy ho tento rok predbehol. Dá sa to brať ako akýsi náznak, že tento film bude naozaj zábavná a akčná jazda. To nám ukazujú nie len tieto plagáty, ale aj trailer, ktorý si môžete pozrieť tu.

My sme veľmi zvedaví, čo nám tento film prinesie. Avšak ak je s ním herec natoľko spokojný, je veľká šanca, že tento film bude naozaj veľmi úspešný a bude sa nám páčiť. Škoda je len to, že si film nepozrieme v júni, ako sa pôvodne malo. Film sa totižto pre koronavírus presunul a pozrieme si ho nakoniec až v zime, konkrétne 11. decembra 2020.

Ryan Reynolds prezradil svoj najobľúbenejší film. Ste prekvapení, že to nie je Deadpool? Svoj názor nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroje: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -