Ryan Reynolds a Netflix opäť spoja sily v novom akčnom filme, v ktorom budeme cestovať v čase

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Poznáme nové detaily k nadchádzajúcemu akčnému filmu, v ktorom nebude chýbať herec Ryan Reynolds a produkciu si pod svoje krídla zobral Netflix.

V súčasnosti je film stále bez oficiálneho názvu, ale niektoré podstatné informácie už vieme. Režisérom projektu je Shawn Levy, ktorý s Reynoldsom spolupracoval aj pri akčnej komédii Free Guy – v kinách od 10. decembra 2020.

Ryan Reynolds Netflix
Zdroj: onenews.com

Ryan Reynolds a Netflix chystajú opäť niečo špeciálne

Producentmi budú David Ellison, Dana Goldberg a Don Granger. K dnešnému dňu sme sa dokonca dočkali aj synopsy, vďaka ktorej máme aspoň menší prehľad o tom, čo od tohto cestovania v čase očakávať:

„Adam Reed, 13 rokov, stále trucuje nad náhlou smrťou svojho otca. V jednu noc vchádza do garáže, v ktorej nájde ukrytého zraneného pilota. Z tohto neznámeho pilota (Ryan Reynolds) sa vykľuje staršia verzia Adama z budúcnosti, kde je cestovanie časom vo svojich počiatkoch. Adam starší riskoval všetko, aby sa vrátil v čase na tajnú misiu a spoločne sa obaja musia vydať na dobrodružstvo do minulosti, aby našli svojho otca, napravili sled udalostí a zachránili svet.“

Ryan Reynolds Netflix
Zdroj: onenews.com

Netflix odhalil aj detailný opis troch postáv

Christos – Muž alebo žena, 40 rokov, východoázijský herec s výškou 5’11. Túto rolu musí hrať niekto fyzicky zdatný a mal by ovládať bojové umenia. Christos je svalnatý, Sorianova pravá ruka. Herec/herečka má mať nezabudnuteľnú tvár, ktorá vyniká v dave. Tvrdá osobnosť, ale nie klišé. Podporuje Adama na jeho výprave.

Ray Dollarhyde – Muž, 14 rokov, beloch. Dieťa, ktoré sa holí od svojich 10 rokov a darí sa mu v škole v role školského tyrana. Miluje prenasledovanie svojich nepriateľov a robí im stavy. Podporuje Adama na jeho výprave.

Dr. Radcliffe – Muž, 50 rokov, otvorená etnická príslušnosť. Adamov školný poradca. Od chvíle, keď jeho otec zmizol, sa o Adama stará ako o vlastného syna. Majú dobrý vzťah. Objaví sa v dvoch scénkach.

Ako teda môžeme vidieť, Reynoldsov film o cestovaní v čase má vo svojom vnútri hŕstku zaujímavých postáv. Pôvodne sa projekt vyvíjal v štúdiu Paramount ešte pred 8 rokmi, ale nakoniec práva odkúpil Netflix. Natáčanie začne tento rok vo Vancouveri, ale či sa tak skutočne udeje je zatiaľ otázne. Aj preto nikam neodchádzajte, pretože ďalšie informácie o zatiaľ neznámom akčnom filme by sa mali dostaviť už v blízkej budúcnosti.

Čo hovoríte na novú spoluprácu v kombinácii Ryan Reynolds a Netflix? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -