Astronaut Ryan Reynolds sa stretáva s nebezpečným mimozemským životom. Čaká planétu Zem rovnaký osud, ako Mars?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Vďaka svojej histórii je pre sci-fi filmy veľmi ťažké nájsť si úspech. Toto platí dvojnásobne pre filmy, v ktorých sa objavuje mimozemský život. Latka bola nastavená tak neuveriteľne vysoko, že mnoho filmárov od mimozemšťanov upustilo a prešlo radšej ku zameraniu sa na vesmír samotný. Naposledy nás takto zaujali filmy Graivty, Marťan a Interstellar. Samozrejme nemôžeme zabudnúť na minuloročný Arrival.

Ďalší film o stretnutí s mimozemským životom je na ceste. Už o mesiac vyjde Life a vďaka Sony si teraz môžeme pozrieť video, ktoré vystihuje príbeh filmu. Tiež sa k nám dostal zaujímavý plagát.

Video si pozrite tu:
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=YD3cYmTahRE]

Príbeh a herecké obsadenie filmu Life

Life značí návrat dvojice scenáristov Rhetta Reesea a Paula Wenicka. Tí naposledy pracovali na Deadpoolovi. To ale nie je jediná spojitosť s touto obľúbenou komédiou, pretože vo filme si zahrá aj Deadpool samotný – Ryan Reynolds. Spolu s ním tvorí herecké obsadenie Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson, Ariyon Bakare a Hiroyuki Sanada. Režisérom je Daniel Espinosa, ktorý už v minulosti s Reynoldsom pracoval na thrilleri Safe House (Nepriateľ pod ochranou).

Príbeh sa zameriava na skupinu astronautov, ktorí učinia najväčší objav v histórii ľudstva – objavia život. Túto vzorku budú pozorovať a študovať, pričom sa začne rýchlo vyvíjať a meniť. Uväznení na Medzinárodnej Vesmírnej Stanici s nebezpečnou formou života sa postavy ocitajú v boji o život nielen svoj, ale aj celej planéty Zem.

Life Život Ryan Reynolds plagat poster
Boj o Život | Zdroj: twitter.com

Life (Život) si v kinách pozrieme už 23. marca 2017. Tešíte sa na film? Veríte, že dokáže zaujať a nebude v žánri sci-fi iba ďalším sklamaním?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -