Jason Momoa si užíva svoju úlohu záporáka v akciou nabitej ukážke na Rýchlo a zbesilo 10

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Rodina je späť. Rýchlo a zbesilo 10 (Fast X) odhaľuje prvý trailer, ktorý je kombináciou toho najlepšieho z celej série. Okrem šialených kúskov, ktoré ignorujú zákony fyziky, sa tak vrátime aj ku klasickému pouličnému pretekaniu. Produkcia však nebola jednoduchá – režisér Justin Lin opustil projekt krátko po štarte nakrúcania, dôvodom boli podľa všetkého nezhody s Vinom Dieselom. Kormidla, teda volantu, sa tak chytil Louis Leterrier (Kuriér, Podfukári). Ten musel v priebehu jednej noci prepísať celý tretí akt filmu a nám to vlastne vôbec neprekáža. Na túto akčnú jazdu sa jednoducho nedá netešiť…

Prvý trailer na Rýchlo a zbesilo 10

Očividne si ju užíva aj Jason Momoa, nová tvár série a predstaviteľ hlavného záporáka, Danteho. Jeho motív je jednoduchý – pomsta. Počas kradnutia trezoru v Rýchlo a zbesilo 5 mu Dominic Toretto s rodinou zobrali všetko, vrátane jeho vlastnej rodiny. Herecký ansámbel sa rozrastie aj o legendárnu Ritu Moreno (stvárni Domovu starú mamu), Danielu Melchior, Alana Ritchsona a dokonca Brie Larson, ktorá môže aj nemusí byť sestrou Briana O’Connera (zosnulý Paul Walker).

Z deviatej časti sa vráti aj Domov brat Jakob Toretto (John Cena), ktorý mení stranu a prichádza na pomoc staršiemu bračekovi v núdzi. Chýbať nebudú ani Michelle RodriguezJordana BrewsterTyrese GibsonChris „Ludacris“ BridgesSung KangNathalie EmmanuelCharlize TheronHelen MirrenJason StathamLucas Black a ďalší. Naopak netreba očakávať návrat Dwayna Johnsona, ktorý kvôli pretrvávajúcemu problému s Vinom Dieselom zanevrel na hlavnú sériu.

Jason Momoa ako Dante
Jason Momoa ako Dante, Zdroj: uproxx.com

To najlepšie z celej ságy

Scény sú opäť raz šialené, Dominic Toretto so zadným náhonom skáče z mosta a ničí dve helikoptéry. Jeho brat z auta strieľa rakety. Ale na to všetko sme si už za tie roky zvykli. Poteší však návrat k tomu, čím celá sága odštartovala – pouličnými pretekmi. Ešte viac sa tešíme na spoločné scény Hana (Sung Kang) a Deckarda Shawa (Jason Statham), ktorí nemali zrovna láskyplnú spoločnú minulosť. Ale rodina je predsa silnejšia ako pokus o vraždu v Tokiu.

Rýchlo a zbesilo 10, teda prvá polovica finále, zaparkuje na plátna kinosál už 18. mája 2023. Jedenásta a zároveň posledná časť ságy zatiaľ svoj dátum vydania nepozná.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -