Veľké finále Rýchlo a zbesilo sa odkladá, počkáme si naň roky

Nenechajte si ujsť

Rýchlo a zbesilo 11 sa odkladá

Na finále miliardovej akčnej série Rýchlo a zbesilo si počkáme výrazne dlhšie, ako sa pôvodne plánovalo. Herec Tyrese Gibson, ktorý vo filmoch stvárňuje postavu Romana, sa v rozhovore pre CBR rozhovoril o pripravovanej finálnej snímke. Tá mala do kín doraziť v apríli budúceho roka, je však takmer isté, že premiéra sa najmenej o rok odloží.

Gibson odhalil, že prípravy na Rýchlo a zbesilo 11 výrazne skomplikovali minuloročné štrajky v Hollywoode, ktoré ochromili nakrúcanie filmov a seriálov. Za obeť im padol aj finálny diel Rýchlo a zbesilo, ku ktorému sa ešte len teraz píše scenár. Samotné nakrúcanie má začať až na začiatku budúceho roka.

Kvôli štrajku, teda obom štrajkom, tu boli naozaj dlhé zdržania v písaní scenára a nastavení správneho smeru. Dostávajú sa ku mne informácie, že to celé rozbehneme hneď na začiatku budúceho roka.

Rýchlo a zbesilo 10 trailer
Universal Pictures

Apríl 2025 s istotou nestihne

Rýchlo a zbesilo 11 mal do kín pôvodne doraziť 4. apríla 2025, je teda jasné, že túto premiéru už akčný blockbuster nestihne. Ak sa nakrúcanie skutočne začne na začiatku budúceho roka, počítať môžeme s premiérou v roku 2026. Štúdio Universal bude nad náhradným dátumom premiéry starostlivo dumať, aby sa miliardová značka nedostala do priamej konkurencie s inými veľkofilmami.

Rýchlo a zbesilo 10 v kinách zarobil 715 miliónov dolárov. Išlo síce o jeden z finančne najúspešnejších filmov minulého roka, s rozpočtom 340 miliónov dolárov ale tiež o jeden z najdrahších titulov histórie. Tržby preto boli vnímané skôr ako mierne sklamanie, aj keď v mínuse Rýchlo a zbesilo 10 nezostal.

Režisér Louis Leterrier vo veľkom finále sľubuje vypočutie fanúšikov a návrat ku koreňom. Znamená to menej výletov do vesmíru či útekov cez priehradu a viac dôrazu na realizmus. Posledný diel série v každom prípade bude patriť k veľkým udalostiam a očakávať v ňom môžeme návrat všetkých ústredných protagonistov i pád Danteho, nového antagonistu v podaní Jasona Momou.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -