Skutočný dôvod, prečo sa v nadchádzajúcom filme Rýchlo a zbesilo 9 objaví aj Han

Nenechajte si ujsť

Najčítanejšie za 7 dní

Rýchlo a zbesilo 9: Oživenie Hana

Určite ste už niekedy videli alebo počuli o filmovej sérii Rýchlo a zbesilo (angl. Fast and Furious). Akčný život závodníkov Dominika Torreta (hraný Vinom Dieslom), Briana O’Connera (Paul Walker) a ich okolitej rodiny si podmanil milióny divákov po celom svete. Herec Paul Walker však, žiaľ, opustil náš svet koncom novembra 2013 a táto smutná udalosť otriasla väčšinou fanúšikov. Jeho posledná rola bola v tejto sérii pri 7. časti série.

Už budúci rok sa dočkáme deviatej epizódy tejto neskutočnej série a vracia sa do nej aj starý priateľ našej skupiny Han. Uvidíme aj celkom novú tvár, a to brata Dominika Torreta, Jacoba, ktorého stvárňuje wrestler John Cena.

Kto je vlastne Han?

Han je priateľ Dominika Torreta, čo nám tvorcovia v ukážke na film Rýchlo a zbesilo 9 objasnili tým, že sa pri stretnutí priateľsky objali. V minulosti spolu páchali zločiny a po smrti Gisele (Hanova priateľka) Han odišiel do Japonska. Celý film Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda sa odohrával práve tam, pri čom hlavnú postavu stvárnil herec Lucas Black v roli Seana. So Seanom boli dobrí priatelia a Han bol jeho lektor driftu.

Ako si môžete pamätať, v Tokijskej jazde bol Han „zavraždený“ Deckardom Shawom (stvárneným Jasonom Stathamom, ktorý sa neskôr objavil v Rýchlo a zbesilo 6) a väčšina ľudí si myslela, že zomrel. No o 14 rokov neskôr sa dozvedáme, že sa mu podarilo utiecť z horiaceho auta a vrátil sa za svojou rodinou.

Prečo sa Han skrýval?

Teórie k udalosti v Tokiu, kde bol Han účastníkom brutálnej búračky, sú rôzne. Je veľmi pravdepodobné, že Han sa z auta nedostal sám. S útekom mu niekto pomohol.

han smrt
Zdroj: youtube.com

V jeho vtedajšej poslednej scéne sme videli Hana ako sedí v horiacom aute, ktoré o pár sekúnd neskôr vybuchlo. Sean to nemohol byť, lebo sa včas nedostal k autu. No podľa niektorých ľudí mu pomohla práve Letty Ortizová (partnerka Dominika), pretože sa po jeho návrate v ukážkach vôbec netvári prekvapená.

Ďalšia teória je, že Han stihol utiecť z horiaceho auta ešte pred jeho výbuchom a skrýval sa lebo sa bál Deckarda Shawa, ktorý ho prenasledoval. Každopádne sa, dúfame, v najbližšej deviatej časti dozvieme, prečo sa vlastne skrýval a kde a ako prežil toľko rokov?

Režisér Justin Lin, ktorý režíroval šiestu časť filmovej série, sa postaral o to, aby sa Han vrátil a zároveň sľúbil, že je v dobrých rukách. Návrat Hana by mal dávať v každom smere zmysel. Justin povedal, že jeden z dôvodov, prečo sa vrátil k réžii deviatej série bol práve návrat tejto postavy. Kvôli nemu sa úprimne tešíme na tento film a dúfam, že sa v tomto dieli všetko vyjasní. 

Zdroj: looper.com, digitalspy.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -