Brat proti bratovi? John Cena to v novom traileri filmu Rýchlo a zbesilo 9 myslí smrteľne vážne

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Filmové štúdio Universal Pictures zverejnilo nový trailer k vysoko očakávanému filmu Rýchlo a zbesilo 9, v ktorom opäť uvidíš starých známych členov rodiny. Tí sa spoločne postavia novej hrozbe pochádzajúcej z Torettovej minulosti, takže o dávku šialenej akcie je zaručene postarané.

Deviaty film z franšízy Rýchlo a zbesilo zrežíroval Justin Lin (Rýchlo a zbesilo 5). Scenár napísal Chris Morgan, ktorý sa podieľa na výrobe filmov z tejto akčnej série od roku 2009. Premiéra je naplánovaná na 17. júna 2021 a pevne veríme, že tento dátum je po viac ako dvoch rokoch odkladania konečnou definitívou.

Nový trailer k filmu Rýchlo a zbesilo 9:

Dominic Toretto (Vin Diesel), Letty Ortiz (Michelle Rodriguez), Roman Pearce (Tyrese Gibson), Tej Parker (Ludacris), Mia Toretto (Jordana Brewster), Megan Ramsey (Nathalie Emmanuel), Magdalene Shaw (Helen Mirren) sa tentokrát budú musieť vysporiadať s doteraz najväčšou hrozbou v podobe Torettovho strateného brata Jakoba Toretta (John Cena).

Rýchlo a zbesilo 9 je prvým dielom zo záverečnej trilógie končiac filmom Rýchlo a Zbesilo 11. Príbeh sa zameria na rozvrátenie rodiny, o ktoré sa pokúsi Jakob ako hlavná záporná postava filmu. Ten v sebe nosí obrovskú túžbu ukončiť Domov život, s čím mu veľmi rada pomôže aj cyberteroristka Cipher (Charlize Theron). Premisa sľubuje zatiaľ najintenzívnejší a najemotívnejší boj s hŕstkou ďalších starších spojencov z filmu Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda (2006), vrátane nesmrteľného Hana (Sung Kang).

Nový trailer Rýchlo a Zbesilo 9
Zdroj: sportskeeda.com

Oficiálna synopsa filmu:

„Dom Toretto (Vin Diesel) vedie uzavretý život mimo spoločnosti s Letty a jeho synom Brianom, ale obaja vedia, že nebezpečenstvo vždy číha za hranicami ich pokojného života. Tentokrát táto hrozba prinúti Doma čeliť hriechom svojej minulosti, ak sa rozhodne zachrániť tých, na ktorých mu najviac záleží. Jeho crew bude musieť opäť spojiť sily, aby spoločne zastavili svetové sprisahanie vedené najprefíkanejším zabijakom, s akým sa kedy stretli – s mužom, ktorý je taktiež aj strateným bratom Doma.“

Páčil sa ti nový trailer k filmu Rýchlo a zbesilo 9, ktorý sľubuje poriadne šialenú akčnú jazdu? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -