Naša obľúbená rodina musí v najnovšom traileri na Rýchlo a zbesilo 9 riešiť hrozbu z minulosti

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Filmové štúdio Universal Pictures vydalo nový trailer k akčnému filmu Rýchlo a zbesilo 9. Ukážka sa objavila na včerajšom Super Bowle a opäť nás navnadila na dátum vydania 27. mája 2021.

Super Bowl trailer k Rýchlo a zbesilo 9:

Početné odklady zapríčinili, že najnovšia časť ságy Rýchlo a zbesilo dostala Super Bowl ukážku aj minulý rok. Vtedy sme zistili, že Dominic Toretto našiel dlho strateného brata Jakoba (John Cena) a Han záhadným spôsobom vstal z mŕtvych.

Nová upútavka opäť dráždi pohľadom na členov našej obľúbenej rodiny. V 30-sekundovom reklamnom spote nechýba Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Sung Kang, John Cena alebo Charlize Theron, ktorá si zopakuje úlohu zápornej postavy Cipher.

Oficiálna synopsa filmu:

„Dom Toretto (Vin Diesel) vedie uzavretý život mimo spoločnosti s Letty a jeho synom Brianom, ale obaja vedia, že nebezpečenstvo vždy číha za hranicami ich pokojného života. Tentokrát táto hrozba prinúti Doma čeliť hriechom svojej minulosti, ak sa rozhodne zachrániť tých, na ktorých mu najviac záleží. Jeho crew bude musieť opäť spojiť sily, aby spoločne zastavili svetové sprisahanie vedené najprefíkanejším zabijakom, s akým sa kedy stretli – s mužom, ktorý je taktiež aj strateným bratom Doma.“

Tvorcovia nám sľubujú poriadnu dávku akcie po celom svete a dej nás zavedie do Tokia, Strednej Ameriky Londýna. Ocitneme sa aj v tajnom bunkri v Azerbajdžane alebo zaľudnených uliciach Tbilisi. Pripraviť sa môžeš na návrat starých priateľov i nepriateľov, s ktorými zažijeme veľa ďalších „sci-fi“ zážitkov, na ktoré kinematografia tak ľahko nezabudne.

Film zrežíroval Justin Lin (Star Trek: Do neznáma), ktorý sa taktiež podieľal na výrobe tretieho, štvrtého, piateho a šiesteho filmu, kedy sa sága Rýchlo a Zbesilo transformovala do globálnej franšízy s miliardovými tržbami.

Čo hovoríš na najnovší Super Bowl trailer k filmu Rýchlo a zbesilo 9? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -